ziedo ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

Atsaucies un ziedo

Latvijas Orientēšanās federācija aicina ziedot vairākiem attīstības projektiem. Esi atsaucīgs, izvēlies to, kuru visvairāk gribi atbalstīt, un ziedojumu sevis izvēlētā apmērā pārskaiti uz LOF kontu. Arī dažiem eiro ir nozīme!

Visos šajos projektos tiek ieguldīts daudz brīvprātīgā darba, tomēr ir izmaksas, kuras bez orientieristu saimes atbalsta ir grūti nosegt. Varbūt vari palīdzēt kā citādi (ieguldot savu darbu, palīdzot ar transportu utt)?

 

Atbalstāmie projekti:

  • Pieaugušo, junioru un jauniešu izlases nometnes.

    Lai veicinātu izlašu dalībnieku un kandidātu izaugsmi, vairākas reizes gadā tiek organizētas izlašu nometnes, kur dalībniekiem 2-3 dienu garumā ir iespēja apgūt jaunas prasmes un augt tiešām izaicinošā un motivējošā atmosfērā. Izlašu treneru vadībā tiek izvērtēts progress un nosprausti jauni mērķi.


  • Orientēšanās filmu konkurss.

    Finansējums paredzēts balvu fondam. Par projektu apraksts pieejams http://filmas.lof.lv/

  • Orientēšanās grāmatas izdošana

    Orientēšanās sportam Latvijā ir senas tradīcijas. Sporta aizsākums meklējams pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados Latvijas armijā rīkotajās militāro patruļu sacensībās. Kopš tiem laikiem orientēšanās pieredzējusi ievērojamas pārmaiņas sacensību noteikumos, kartogrāfijā un tehnoloģijās. Grāmatā tiks meklētas atbildes jautājumiem: Kas ir orientēšanās, orientēšanās burvība un dzīvesziņa. Grāmatā tiks veltītas nodaļas orientēšanās sporta vēsturei, personībām, sapņiem, izaugsmei, meistarībai, sasniegumiem un nākotnes attīstībai. Grāmatā tiks publicētas unikālas fotogrāfijas, kartes un citas dokumentālas liecības. Grāmata iecerēta kā unikāls, enciklopēdisks krājums. Grāmatas saturu veido autoru kolektīvs Gunāra Dukštes vadībā. Aicinām atbalstīt grāmatas sagatavošanu un izdošanu. No jūsu līdzdalības atkarīgs grāmatas apjoms un kvalitāte.


 

LOF konta rekvizīti:

Latvijas Orientēšanās federācija,

Reģ.Nr.: 40008021960

Banka: Luminor bank

SWIFT: RIKO LV 2X

IBAN: LV14RIKO0002013111372

 

Maksājumā lūdzu norādi, kuram projektam nauda paredzēta.

 

 

0,021762847900391