Ziņas - Uģis Voiceščuks velo orientēšanās dubultčempions ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

7.jūlijs /
Maruta, Alda
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Uģis Voiceščuks velo orientēšanās dubultčempions

  22.09.2008

  LOF

  Pagājušās brīvdienās Cēsu apkārtnē ar Cēsu rajona padomes atbalstu notika Latvijas velo orientēšanās čempionāts, kurā piedalījās sportisti no visām trim Baltijas valstīm. Apvidus bija takām un ceļiem bagāts un līdz ar to orientēšanās bija sarežģīta.

   

  Vīru konkurencē jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas čempiona titulu izcīnīja Uģis Voiceščuks, bet šogad viņš par čempionu kļuva abās distancēs - sprinta un vidējā. Sīvu konkurenci sprinta distancē sastādīja Toms Veits, kurš finišā no čempiona atpalika tikai par 53 sekundēm, ierindojoties otrajā vietā. Trešais sprinta distancē Ivars Žagars.

  Arī vidējā distancē par čempiona titulu risinājās sīva cīņa, vēl pat pie ceturtā kontrolpunkta no beigām līderis bija Ivars Žagars ar 7 sekunžu pārsvaru, un tikai pašās distances beigās Uģim Voiceščukam izdevās pārkārt zelta medaļu uz sava kakla. Trešajā vietā vidējā distancē Reinis Zobens.

   

  Pārējās grupās par čempioniem kļuva:

  Sprinta distancē: Edgars Bričonoks (V17), Pēteris Īvāns (V40), Ieva Krūmiņa (S17), Ieva Ansaberga (S21), Inga Grende (V40)

  Vidējā distancē: Ēriks Gruzde (V17), Juris Kokins (V40), Ieva Krūmiņa (S17), Mārīte Knēta (S21), Agrita Pilābere (V40)

   

   

  Rezultāti un bildes: www.vipsport.lv/mtbo

   

                                                 Uģis Voiceščuks

Atlikušo zīmju skaits:

0,032816886901855