Ziņas - Gatavojamies velo orientēšanas sezonai ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

24.janvāris /
Krišs, Eglons, Ksenija
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Gatavojamies velo orientēšanas sezonai

  15.02.2020

  Velo-o komisija | 2 komentāri

  Īpašais bezsniega gads Latvijā noteikti nesīs jaunus rekordus gan OS skrējienā, gan rogainingos, gan Taku OS un arī Velo-orientieristiem. Ticam! Sezonas atklāšana jau drīz!

   

  Jādomā, ka nav nekādu ierobežojumu sniega dēļ būt labā formā jau lapu plaukšanas laikā, uzskrienot un uzbraucot, baudot pirmos putnu vīterus un vizbuļu ziedus. Lai gan šogad Madonā plānotās pasaules līmeņa sacensības ziemas orientēšanās sportā nenotika, toties Madona ir gatava mūs uzņemt ikgadēji visgaidītākajās velo orientieristu daudzdienās jūnija sākumā - MTBO 3 dienas, iepriekš iesildoties OK Kāpa rīkotajās Ziemeļu divdienās Kalngales apkārtnē un valmieriešu- SIA Heinola rīkotajās divdienās maija sākumā.

   

  Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad tiek organizēts Latvijas kauss velo orientēšanās 2020. Vairāk informācijas šeit.

  Tāpat arī tiek turpināts Velo rangs, un sezonas beigās apgalvo grupu uzvarētājus.

   

   

   

  Galvenie 2020.gada notikumi ir Pasaules kausa posmi un Pasaules čempionāts. Jauniešu un junioru Eiropas čempionāts šogad gaidāms jau maijā, Portugālē.  Pasaules čempionāts pieaugušajiem un junioriem norisināsies augusta beigās Čehijā. Bet galvenās sezonas sacensības veterāniem šogad tiks organizētas Somijā, septembrī.

  Velo orientieristu kodolu Latvijā pašreiz veido gan bijušie klasiskās, gan ziemas orientēšanās pārstāvji, kā arī tīrie velo sportisti. Aicinām šim sporta veidam pievērsties arī citiem. Gan tāpēc, ka velo orientēšanās nodrošina azartu, ātrumu un izaicinājumu, gan arī tāpēc, ka dalībnieku skaita dēļ ir priekšrocības nosacīti ātrāk tikt līdz starptautiska līmeņa sacensībām, lai pārbaudītu savu varēt prasmi startēt Latvijas izlases sastāvā.

  Lai koordinētu treniņus un dalību sacensībās līdz Pasaules čempionātam, tiek laicīgi veidots izlases kandidātu saraksts. Sākumā izlases kandidāti aizpilda anketu par kandidāta plāniem 2020. gadam. Tas ir informatīvi, lai apzinātu izlases kandidātu loku un kārtotu Starptautiskās Orientēšanās federācijas (IOF) licenču pieteikumus. Anketas aizpildīšana palīdzēs laicīgi apzināt potenciālā dalībnieka vēlmes, iespējas, nepieciešamo palīdzību par transportu uz sacensībām, utt.

  Aicinām pieteikties velo-o izlases kandidātus, it sevišķi juniorus un jauniešus. Lūdzam interesentus aizpildīt anketu līdz 31.03.2020. Elites, junioru un jauniešu izlases atlases un finansēšanas kritēriji ir rodami šeit.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos

Atlikušo zīmju skaits:

0,034422159194946