Ziņas - Tuvojas Latvijas Velo-O čempionāts garajā distancē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.novembris /
Anda, Andīna
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Tuvojas Latvijas Velo-O čempionāts garajā distancē

  16.07.2019

  Velo-o komisija | Nav komentāru

  Labdien, Orientieristi!

  Nupat ir aizvadīts Pasaules Veterānu čempionāts, kas no mūsu orientieristu sabiedrības prasīja ne tikai milzīgus organizatoriskos resursus, bet sniedza lielu prieku, iedvesmu un lepnumu!  Kad kāds mērķis ir sasniegts, punkts ir pielikts, tad ievelkam elpu un pieliekam vēl pāris punktu ... un turpinām!

   

  Velo orientieristi aicina ikvienu sezonas otrā pusē iemēģināt savus spēkus sekojošās sacensībās:

  17.augustā Smiltenē notiks Smiltenes MTBO čempionāts vidējā distancē un 18.augustā Smiltenē pie Tepera ezera notiks Latvijas velo-o čempionāts garajā distancē.

  Vairāk informācijas http://okstiga.com/results/2019/lc_mtbo.pdf, pieteikšanās uz abām sacensībām līdz 11.augustam caur LOF pieteikšanās sistēmu https://lof.lv/pieteikumi/?act=info&id=2019081702.

   

  Par citām aktualitātēm.

  No šī gada 28.jūlija līdz 3.augustam turēsim īkšķus par mūsu junioru Andri Sarksņu no OK Ogre Pasaules junioru MTBO čempionātā, Viborgā, Dānijā.

   

  Vēl ir iespēja uzlabot savu rezultātu velo ranga ieskaitē, kur tiek ņemti vērā gan Latvijas Kausa posmu rezultāti, gan Velomagnētu rezultāti. Vairāk informācijas http://odb.lv/lapa/1045/Velo-rangs.

  Pašreiz labākie 21 grupā ir Edgars Krūmiņš un Dina Zobena, jauniešiem līderi ir Ramona Poreitere, Elizabete Dzalbe  un Rolands Lūkins, jauno veterānu grupās augstāko kopvērtējuma rezultātu patreiz uzrāda Inga Vaļska un Kārlis Dzalbs, bet cienījamākās grupās nepārspēti ir Ilze Lūkina, Igors Jamčuks un Andis Pirktiņš.

  Velo ranga 2019 apbalvošana paredzēta Latvijas velo-o Kausa noslēguma pasākumā 12.10.2019 Jēkabpils atklātajā čempionātā.

   

  Tiekamies mežā!

Atlikušo zīmju skaits:

0,041526794433594