Ziņas - Hei, velo-orientieristi! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Hei, velo-orientieristi!

  18.04.2019

  Velo-o komisija | Nav komentāru

  Latvijas orientieristu saime jau svin pavasari, vago mežus un taciņas, gan OS skrējienā, gan rogainingos, gan Taku OS, bet Velo-orientieristi vēl ciešas, un pieradina savus rumakus, gaida sezonas sākumu.

  Bet nu jau drīz...!

  Aprīlī sākas velo Magnēts un Maijā atsāksies arī LK posmi Velo orientēšanās. Šogad iniciatīvu ir izrādījuši gan iepriekšējo sezonu organizatori, gan Valmieras puses Burkānciems, kas ir uzņēmies uzņemt mūs Smiltenes pusē uz MTBO čempionāta distancēm. Noslēgums plānots Jēkabpilī.

   

  Tuvākie posmi un pieteikšanās termiņi ir sekojoši:

    4. maijā sākam uzreiz ar Latvijas velo-o čempionātu sprinta distancē, nākamajā dienā 05.maijā vidējā distance. Kopīga organizēšana un kopvērtējuma apbalvošana, ko nodrošinās OK Kāpa kopā ar OK Purva Bridējs, tepat Pierīgā- Kadagas apkārtnē. Būs gan jau iemēģinātie taciņu labirinti, gan jaunapgūta teritorija. Pieteikšanās līdz – 30.aprīļa vakaram.

    Pēc tam 31.05.-02.06.2019 mūs gaida lielākās Baltijas valstīs tradicionālās starptautiskās Velo OS trīsdienas, ko organizē BSAA Magnēts. Šīs sacensības uzrunās ar 3 izaicinošām kartēm Baložos, Imantā un Vārnukrogā, kā arī tie būs posmi World Masters Series 2019 ieskaitē. Pieteikšanās no 01.maija līdz 24.maijam. Un kā allaž sekojam līdzi arī iknedēļas seriāliem MTB vai MTBO: www.magnets.lv. Pirmais pilnvērtīgais treniņš sacensību režīmā ceturtdien, 25.04.2019. 1.kārta, Magnēts, Līči.

   

  Visa informācija par velo orientēšanās Latvijas kausu ir pieejama https://lof.lv/latvijas-mtbo-kauss-2019

   

  Lai arī valstisko nodokļu lēmumu rezultātā ir samazinājies atbalsts mūsu sportam, ir pieteikušies jauni atbalstītāji, solot motivēt mūs uzrādīt konkurētspējīgu sniegumu maija sākumā. Aplausi W Brewery. Aicinām arī citus izvērtēt savas uzņēmējdarbības spēju un varēšanu atbalstīt šo dabas mīļotāju sporta veidu!

Atlikušo zīmju skaits:

0,048083066940308