Ziņas - Sezonu ar Latvijas Velo-O čempionātu vidējā distancē sāks arī velo orientieristi ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.augusts /
Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Sezonu ar Latvijas Velo-O čempionātu vidējā distancē sāks arī velo orientieristi

  27.04.2018

  Velo-o komisija, LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Pirmās divas treniņsacensības "Velo Magnētā" jau ir aizvadītas, un LOF pieteikšanās sistēmā ir atklāta reģistrācija uz MTBO “pavasara daudzdienām”, kur maija svētku garajās brīvdienās notiks veseli trīs velo orientēšanās Latvijas kausa posmi.

   

  4.maijā visi aicināti uz "Purva Bridēju" kausu, kurš vienlaicīgi būs arī Latvijas čempināts vidējā distancē. Šoreiz mīsim pa Kadagas apkārtnes takām un taciņām. Sīkāka informācija šeit un nolikums. Latvijas čempionātā piedalīties var jebkurš, bet par medaļām cīnās orientieristu datu bāzē reģistrēti sportisti.

   

  Bet jau no 5. līdz 6. maijam mūs gaidīs Kāpas klubs uz jau tradicionālajām "Ziemeļu divdienām", kur paralēli ar OS skrējiena disciplīnu Garciema mežā pie Laveru ezera gaidīs arī veloorientieristus. Pirmajā dienā būs jāpieveic sprinta distance, bet otrajā – vidējā distance.  Nolikums un sīkāka informācija šeit. Atvērta pieteikšanās.

   

  Pēc Latvijas kausa posmiem maija mēnesī darbdienu vakaros notiks arī Velo Magnēti, Velo Pilsētas medības un vienā no brīvdienām- Olaines rogainings, kurā būs 3 stundu MTBO velo distance.

   

  Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo dienu, jo gan organizatoriem, gan citiem sportistiem ir patīkami laicīgi redzēt kuplāku dalībnieku skaitu.

  Uz tikšanos mežā!

Atlikušo zīmju skaits:

0,046309947967529