Ziņas - Aizvadītas Krustpils novada MTBO sacensības vidējā distancē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Aizvadītas Krustpils novada MTBO sacensības vidējā distancē

  17.10.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa, Velo-o komisija | Nav komentāru

  Nedēļas nogalē, 14. oktobrī, Krustpils novada Timsmales ezera (Baltezera) apkārtnē, vienlaicīgi ar 4. Jēkabpils atklāto orientēšanās čempionātu, notika arī MTBO sacensības vidējā distancē. Pateicoties OSK "Sēlijas Mežs" un Jēkabpils sporta centra rīkotajām sacensībām, veloorientieristiem bija iespēja noslēgt sacensību sezonu, izbaudot distanci apvidū, kur prasīgi kalni mijās ar ātriem ceļu posmiem. Lietus un samērā vēsais laiks nespēja izdzēst prieku dalībnieku sejās.

  Vīru elites distancē atzīstami nostartēja šīs sezonas Latvijas kausa izcīņas kopvērtējuma uzvarētājs klasiskajā orientēšanās disciplīnā - Andris Jubelis. Viņa uzvara rāda priekšzīmi citiem orientieristiem izmēģināt spēkus velo orientēšanās disciplīnā nākamajā sezonā, tādējādi papildinot savas prasmes vienā no klasiskiem orientēšanas veidiem.

  Dāmu elites distancē viennozīmīgi ātrākā bija Mārīte Knēta, kura skaisti apstiprināja savu sezonas līderes statusu. Veterānu grupā labākie bija Ilze Lūkina un Valdis Kokorišs, bet jauniešu vidū - Ronalds Lūkins. Veloorientieristu rindas šajās sacensībās kuplināja Jaunsardzes dalībnieki un Jēkabpils puses entuziasti no LiVelo/ZeltaZeme.

  Attēlā: Jēkabpils "Veloorientiera" kopvērtējumas apbalvošana. 1.vieta Kaspars Lipskis, 2.vietā Ilmārs Luksts, bet balvu par 3. vietu saņem Egīla Jaksona sieva, jo viņš tajā brīdī vēl bija mežā.

  Attēlā: Sieviešu elites 1.-3. vietas ieguvējas. 1. Mārīte Knēta (Mona OK), 2. Dina Zobena (Purva Bridējs OK), 3. Ieva Krūmiņa (Purva Bridējs OK).

   

  Attēlā: vīriešu elites 1. un 2. vietas ieguvēji. 1. Andris Jubelis (Mežmalas/Madona), 2. Raitis Muižnieks (Auseklis IK).

   

  Paldies par sacensībām OSK Sēlijas meža puišiem Kasparam Lipskim un Justam Lūkinam, kā arī paldies meitenēm par tēju un gardo kuskusu pēc finiša. Paldies arī atbalstītājiem, sponsoriem un Jēkabpils sporta centram par balvām.

  MTBO aktīvo sacensību sezona ir beigusies, bet savus velosipēdus vēl var neieziemot, jo klāt ir rogainingu rudens sezona, kur var piemeklēt sev tīkamas sacensības gan Latvijā, gan Lietuvā.

  Lietuvā 28. oktobrī ir Šauļu rogainings, bet 11. novembrī – Viļņas rogainings. Bet Latvijā biedrība “Sporta un atpūtas apvienība "Magnēts" sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi un Mārtiņš Lasmanis mūs gaidīs 28. oktobrī Jūrmalas rogainingā.

Atlikušo zīmju skaits:

0,045019865036011