Ziņas - E. Krūmiņam 37. vieta Pasaules čempionāta MTBO sprintā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

Latvijas velo orientierists Edgars Krūmiņš ieguva 37. vietu vīru elites grupā Viļņā notiekošā Pasaules čempionāta MTBO sprinta distancē.

E. Krūmiņš finišā ieradās pēc 27 minūtēm 33 sekundēm, kas bija četras minūtes un 36 sekundes lēnāk nekā uzvarētājam - Krievijas velo orientieristam Grigorijam Medvedevam. Otrs Latvijas pārstāvis vīru elites konkurencē Edgars Bričonoks ierindojās 39. vietā kopumā 64 sportistu konkurencē.

Tikmēr junioru grupā Andris Sarksņa starp 42 finišu sasniegušiem sportistiem guva 39. vietu. Junioru grupā startējušajai Jūlijai Matvijenko diemžēl sprintā pēdējā jeb 30. vieta.

Sieviešu elitē Aiga Strazdiņa izcīnīja sev 41. vietu, finišējot pēc 34 minūtēm 21 sekundes. Mārīte Knēta ierindojās divas pozīcijas zemāk. Dinai Zobenai sprintā diemžēl izlaists kontrolpunkts, līdz ar to viņas vārds starp 47 rezultātu ieguvušajām sportistēm nav atrodams.

Visi sprinta rezultāti pieejami šeit.

Pasaules čempionāts MTBO norisinājās Viļņā, Lietuvā, no 19. augusta līdz 27. augustam. Vienlaikus noritēja arī Junioru pasaules MTBO čempionāts 2017 un Pasaules kausa 3. posms.

Latvijas sportistu Pasaules čempionātā sasniegtais augstākais individuālais rezultāts - Andrim Sarksņam 13. vieta Pasaules čempionāta MTBO garajā distancē junioriem -, tāpat arī Latvijas MTBO vīru komanda izcīnīja 13. vietu Pasaules čempionāta stafetē.