Ziņas - Sarksņam 13. vieta Pasaules čempionāta MTBO garajā distancē junioriem ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

Latvijas velo orientieristis Andris Sarksņa izcīnīja 13. vietu junioru konkurencē Viļņā notiekošā Pasaules čempionāta MTBO garajā distancē.

A. Sarksņa distanci veica vienā stundā 39 minūtēs 45 sekundēs, kas bija par astoņām minūtēm 18 sekundēm lēnāk nekā uzvarētājam. Par čempionu čempionu kļuva Tomass Steintāls no Dānijas kopumā 46 sportistu konkurencē.

Elites grupā vīriešu konkurencē starp Latvijas pārstāvjiem labākais bija Edgars Bričonoks, kuram 25. vieta. Viņš no čempiona - dāņu velo orientierista Rasmusa Sēregārda - atpalika 16 minūtes un 36 sekundes. Otrs Latvijas pārstāvis elitē starp vīriem Edgars Krūmiņš ierindojās 41. pozīcijā. Kopumā garo distanci finišēja 58 sportisti.

Starp juniorēm Jūlija Matvijenko ierindojās 26. vietā starp 30 finišējušajām sportistēm, bet elites grupā sieviešu konkurencē 28. vietā - Aiga Strazdiņa, 31. vietā - Dina Zobena, bet Mārīte Knēta - 37. vietā starp 45 finišu sasniegušajām sportistēm.

Visi garās distances rezultāti pieejami šeit.

Pasaules čempionāts MTBO norisinās Viļņā, Lietuvā, no 19. augusta līdz 27. augustam. Vienlaikus norit arī Junioru pasaules MTBO čempionāts 2017 un Pasaules kausa 3. posms. Rezultātiem tiešraidē līdzi var sekot šeit