Ziņas - Jēkabpils pusē "Kāpa 2016" laikā noskaidros Latvijas čempionus MTBO garajā distancē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.augusts /
Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Jēkabpils pusē "Kāpa 2016" laikā noskaidros Latvijas čempionus MTBO garajā distancē

  04.07.2016

  Maija Pētermane | Nav komentāru

  Nedēļas nogalē 9. un 10. jūlijā Jēkabpils pusē Baltijā lielāko orientēšanās sacensību "Kāpa 2016" laikā noskaidros arī Latvijas velo orientēšanās čempionus garajā distancē, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas kausa 7. un 8. posms.

  Aizstāvēt savu čempiona titulu uz Krustpils novada Trākšiem dosies pagājušā gada uzvarētājs Toms Veits, kam spēcīgu konkurenci sastādīs gan Mārtiņš Linde, kurš šosezon uzrāda stabilu un spēcīgu sniegumu, kā arī Edgars Krūmiņš un Eduards Rēns. Dāmām sīva cīņa solās būt starp Aigu Strazdiņu un un Igrīdu Šmiti.

  Distaču plānotājs Edgars Bričonoks stāsta, ka šoreiz uzvarētāju noteiks ne tik daudz spēja orientēties sarežģītā apvidū, cik fiziskā forma, jo apvidus tehniskajā ziņā ir vienkāršāks kā citas reizes, taču to kompensēs paugurainais reljefs, kas prasīs daudz spēka.

  Sportistus sagaida pārsvarā skuju koku mežs ar dažādas braucamības ceļiem un takām. Reljefs ar lielām un vidējām formām, maksimālā augstuma starpība 40 m.

  Dalībnieku vidū, kā jau ierasts Latvijas sacensībās, būs arī sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas, savukārt no Igaunijas sportistiem būs pārstāvēts spēcīgais Margus Halliks, kurš nupat Baltijas čempionātā izcīnīja 3. vietu sprinta distancē.

  Latvijas čempionāts garajā distancē notiks sestdien, bet svētdien - Latvijas kausa 8. posms, sprinta distance.Paspēt pieteikties sacensībām var arī vēl šonedēļ, sekojot šai saitei http://2016.kapa.lv/mtb-o.php


  Sacensību programma:

  09.jūlijs
  no 10:00 Reģistrācija sacensību centrā "Trākšos"

  no 15:30 Starts garā distancē – Latvijas čempionāts

  20:00 Latvijas čempionāta 1.- 3. vietu ieguvēju apbalvošana, koncerts

  10.jūlijs
  no 13:00 Starts sprinta distancē
  15:00 Noslēgums, apbalvošana sacensību centrā

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,045177936553955