Ziņas - Smiltenē šonedēļ Latvijas MTBO daudzdienas - vienaldzīgo nebūs ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Smiltenē šonedēļ Latvijas MTBO daudzdienas - vienaldzīgo nebūs

  15.06.2016

  Maija Pētermane | 1 komentārs

  Smiltenes apkārtnē šonedēļ no 17. līdz 19. jūnijam notiks Latvijas velo orientēšanās trīsdienas, kas arī šoreiz būs pasaules ranga ieskaites sacīkstes un pulcēs plašu dalībnieku pulku no Latvijas un kaimiņvalstīm.

  Latvijas MTBO trīsdienas šogad notiek jau ceturto reizi un ik gadu tās kļūst par vienām no lielākajām un gaidītākajām velo orientēšanās sacensībām Latvijā.

  Sacensību programma

  17. jūnijs plkst. 19.00 Vakara sprints Smiltenes pilsētā
  18. jūnijs plkst. 12.00 Vidējā distance WRE
  19. jūnijs plkst. 11.00 Saīsināta garā distance, kopējais starts

  Sacensībās izmantos bezkontaktu SPORTident ActiveCard (SIAC), kas garantē precīzu un ātru bezkontakta atzīmēšanos. Par veiksmīgu atzīmēšanos kontrolpunktos liecina skaidri izteikts skaņas un gaismas signāls. Tādējādi dalībnieks var gan redzēt, gan dzirdēt, ka atzīmēšanās ir notikusi. Sacensībās notiks GPS sekošana, kam varēs sekot līdzi tiešraidē internetā.

  Kā allaž šajās sacensībās ir sagatavota jauna velo orientēšanās karte un distances solās izmantot visu, ko Smiltenes apkaimes meži spēj piedāvāt - kalniņi un oakalni, daudz taku, ar vienu vārdu sakot, organizatori sola, ka vienaldzīgo nebūs.

  Labākie sportisti tiks apbalvoti trīs dienu summā. Starp dalībniekiem būs visi Latvijas stiprākie velo orientieristi, spēcīgi šī sporta veida pārstāvji no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas.

  Plašākā informācija par sacīkstēm Latvijas MTBO daudzdienu 2. biļetenā (angļu valodā).  

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos

Atlikušo zīmju skaits:

0,050152063369751