Ziņas - "Purva bridēja" MTBO kausā uzvar Šmite un Halliks ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.augusts /
Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • "Purva bridēja" MTBO kausā uzvar Šmite un Halliks

  02.05.2016

  Maija Pētermane | Nav komentāru

  Nedēļas nogalē Rīgas pievārtē notikušajās ikgadējās velo orientēšanās sacensībās "Purva bridēja kauss" uzvaras vīru elites grupā izcīnīja Igaunijas pārstāvis Margus Halliks, savukārt dāmām stiprākā bija Ingrīda Šmite (OK Auseklis).
   
   
  MTBO sacensības saulainajā un siltajā dienā Langstiņu priežu mežā pulcēja prāvu pulciņu sportistu, kuri uz starta izgāja vidējā distancē. Distance bija veidota tā, lai būtu iespējams izbaudīt gan taciņas Pierīgas kāpu reljefā, gan lielākus meža ceļus, bet arī, lai braukšanas prieku neatņemtu nesen uzarto meža stigu tīkls.
   
  Tā vīru elites grupā spēcīgākais izrādījās Margus Halliks no Igaunijas, kurs divus gadus iepriekš ieguva Latvijas kausu sezonas kopvērtējumā. Otrajā vietā savu veiksmīgā šī pavasara startu sēriju turpināja Kārlis Baltacis (Kāpa OK), kam šoreiz par augstāku vietu neļāva pacīnīties problēmas ar velosipēda riepu. Savukārt trešo vietu par spīti lielai kļūdai gandrīz izlaižot pēdējos divus kontrolpunktus ieguva Edgars Krūmiņš (Alūksne-Ape OK).
   
  Dāmu elites grupā pirmā vieta šoreiz Ingrīdai Šmitei, otrajā vietā - Aiga Strazdiņa (CPSS/Meridiāns/Pārgauja), bet trešo vietu izcīnīja Mārīte Knēta (Mona OK).
   
  I. Šmite komentē, ka šoreiz izšķirošais bija fiziskā varēšana, jo orientēšanās bijusi salīdzinoši vienkārša. Pati sportiste atzīst, ka kopumā izdevies nobraukt ar dažām nelielām kļūdām. Ziemas un agrā pavasara sezonā ieguldīts liels darbs fiziskās formas uzlabošanā, kas cerams dos rezultātu arī turpmākajās sacensībās.
   
  Nākamais Latvijas Kausa posms gaidāms jūnija vidū Smiltenē, kad notiks tradicionālās Latvijas MTBO trīsdienas, kas arī šogad WRE sacensību statusā. Informācija par pieteikšanās sākumu drīzumā būs pieejama www.magnets.lv.
  Latvijas Kausa izcīņas 3. posms, Purva bridēja kauss
   
  V21
  1 Margus Hallik 0:55:02 OK LUS
  2 Kārlis Baltacis 0:56:11 Kāpa OK
  3 Edgars Krūmiņš 0:56:21 Alūksne-Ape OK

  S21
  1 Ingrīda Šmite 0:47:41 Auseklis IK
  2 Aiga Strazdiņa 0:51:10 CPSS/Meridiāns/Pārgauj
  3 Mārīte Knēta 0:56:00 Mona OK
   
  Purva bridēja kausa pilnie rezultāti atrodami mājaslapā http://www.purvabridejs.lv/.

Atlikušo zīmju skaits:

0,03999400138855