Ziņas - Šonedēļ ar „Ziemeļu kausa” sacensībām sāksies jaunā MTBO sezona ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.augusts /
Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Šonedēļ ar „Ziemeļu kausa” sacensībām sāksies jaunā MTBO sezona

  11.04.2016

  Maija Pētermane | Nav komentāru

  Šonedēļ ar „Ziemeļu kausa” sacensībām sāksies jaunā velo orientēšanās sezona – nedēļas nogalē Ādažu pusē sportisti izies uz starta vidējā un garajā distancē, izcīnot arī pirmos ieskaites punktus 2016. gada Latvijas Kausa izcīņā.

  OK Kāpa rīkotajās sacensībās piedalīsies arī virkne stipru kaimiņvalsts  sportistu, tajā skaitā arī pašreizējais Pasaules ranga 22. numurs Jonass Maišelis.

  „Ziemeļu kausa” sacensības notiks 16. un 17. aprīlī Ādažu novadā, Ādažu poligona teritorijā un tā apkārtnē.

  Pieteikšanās vēl otrdien par pazemināto cenu iespējama orientēšanās kluba „Kāpa” mājaslapā www.kapaok.lv.

  „Ziemeļu kausa” distanču plānotājs ir viens no labākajiem Latvijas velo orientieristiem, kurš paralēli paša startiem, rod iespēju sarīkot sacensības citiem -  Edgars Bričonoks. Viņš stāsta, ka garajā distancē sacensību apvidus ir līdzens, ceļu tīkls ir regulārs, taču nav daudz mazo taku.  Daudz lielāku un mazāku atklātu vietu ar dažādu braucamību. Ir rajoni, kur daudz smilšu ceļu, kurus izbraukājusi armijas tehnika, taču šeit distances un ceļu varianti būšot pēc iespējas mazāk.

  Vidējai distancei sacensību centrs un apvidus izvēlēts Lilastes ezera tiešā tuvumā. Te līdzīgi kā garajā, daļa no distances ies pa poligona teritoriju. Ceļi dažādi, asfaltēti, lielie grantētie, labāk un sliktāk braucami smilšainie ceļi. Daudz braucamu atklātu vietu.

  Nākamais Latvijas Kausa posms būs vienas no tradīcijām bagātākajām Latvijas velo-orientēšanās sacensībām “Purva bridēja MTBO kauss”, kas notiks maija brīvdienās.

  Noteikti nedrīkst aizmirst, ka šonedēļ sākas arī tautā populārākais velo orientēšanās seriāls darbadienu vakaros  - daudzu gaidītais un iecienītais „VeloMagnēts”.

  Ar pilnu sezonas kalendāru iespējams iepazīties "Latvijas kauss" sadaļā.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,033478021621704