Ziņas - Ogrē 17.aprīlī notiks veloorientēšanās sacensības “xVelo” ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Ogrē 17.aprīlī notiks veloorientēšanās sacensības “xVelo”

  04.04.2016

  Marta Zumberga | Nav komentāru

  Svētdien, 17.aprīlī, Ogres novadā notiks MTB veloorientēšanās sacensības xVelo, kas dažādās Latvijas vietās tiek rīkotas jau sesto gadu. Sacensību starts tiks dots plkst. 12.00 pie Ogres Valsts ģimnāzijas, bet distance vedīs pa Ogres un Ikšķiles novadiem. Atlaides kods LOF biedriem: LO5

  Sacensībās var piedalīties individuāli vai komandās no 2-3 dalībniekiem kādā no distancēm – 2 stundu vai 4 stundu. Komandu uzdevums būs izvēlētajā kontrollaikā apmeklēt pēc iespējas vairāk dabā izvietotu kontrolpunktu, kam ir dažādas vērtības. Lai apmeklētu visus kontrolpunktus, būs jāveic aptuveni 80 kilometru gara distance, un paredzams, ka tas būs pa spēkam tikai spēcīgākajām 4 stundu distances komandām. Pēc sacensībām visi dalībnieki piedalīsies dažādu balvu izlozē.

   

  “Ogres apvidus ir unikāls ar skaistajiem dabas skatiem un reljefu, tāpēc aicinām katru atbraukt apskatīt šo skaisto Latvijas nostūri! Jebkādas distances pieveikšana dalībniekiem finišā sniegs gandarījumu,” dalās pasākuma organizatori. “Aptuveni 80 kilometru garo distanci veiks tikai spēcīgākās komandas, bet jebkura cita komanda var izvēlēties savām spējām atbilstošu attālumu un to veikt kā velo un orientēšanās treniņu. Ģimenēm tas būs kā lielisks kopā pavadīts laiks skaistā pavasara dienā.”

   

  Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams vien velosipēds un ķivere, bet orientēties palīdzes kompass un marķieris distances saplānošanai, kam būs paredzētas 15 minūtes tieši pirms starta. Sacensību formāts piemērots ikviena vecuma dalībniekam, jo savu distanci katra komanda izplāno pati. Formāts ir izaicinošs pieredzējušiem dalībniekiem un pietiekami aizraujošs arī dalībniekiem, kas piedalās pirmo reizi. Lētāka pieteikšanās sacensībām tikai līdz 10.aprīlim mājas lapā www.xvelo.lv. Sacensības atbalsta Isostar, Vichy, Vitamax, Miry.

Atlikušo zīmju skaits:

0,035034894943237