Ziņas - Ogres Zilajos kalnos notiks trešais Latvijas kausa posms MTBO ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

3.jūnijs /
Ineta, Inta, Intra
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Ogres Zilajos kalnos notiks trešais Latvijas kausa posms MTBO

  27.04.2015

  MTBO komisija | Nav komentāru

  Maija brīvdienās Ogrē notiks trešais Latvijas veloorientēšanās kausa posms - "Purva bridēja kauss", ko rīko orientēšanās klubs "Purva Bridējs" sadarbībā ar biedrību „Piedzīvojumu parks”.

  Divu dienu velo orientēšanās sacensībās 2. un 3. maijā dalībnieki varēs mēroties spēkiem sprinta un vidējā distancē. Sacensības norisināsies Ogres Zilo Kalnu dabas parkā ar izteiktu taku, taciņu un ceļu tīklu. Īpaši šajās sacensībās jāņem vērā, ka tās norisināsies Ogres Zilo kalnu dabas parkā. Līdz ar to visā dabas parka teritorijā sacensībās drīkst izmantot tikai esošos ceļus, stigas, slēpošanas trasi un lielākās takas un pārvietošanās ārpus esošajiem ceļiem, stigām, slēpošanas trasei un lielākajām takām ir aizliegta.

  Sacensībām vēl var pieteikties līdz trešdienas, 29. aprīļa vakaram, interneta vietnē www.purvabridejs.lv vai pa e-pastu info@purvabridejs.lv, norādot vārdu, uzvārdu, klubu, starta grupu, SI kartes numuru un to vai startēs abās dienās. "Purva bridēja" sacensību starta vieta: Ogres Zilo kalnu karjeru stāvlaukums.

  Atgādinām, ka pēc pirmajiem diviem Latvijas kausa posmiem kopvērtējumā dāmām pirmā ir Aiga Strazdiņa ar 150 punktiem, 3 ieskaitēm – visas uzvaras. Otrajā vietā Mārīte Knēta, ar 145 punktiem, bet trešā Inese Ķauķe ar 128 punktiem. Viņām abām visas 4 ieskaites. Šajā trijniekā noteikti mēģinās ielauzties Ingrīda Šmite, kura ir atgriezusies no velonometnes dienvidos un pirmajos MTB maratonu posmos parādījusi atzīstamu fizisko formu.

  Vīriešiem LK vadībā ir Uģis Voicesčuks, ar 140 punktiem (divas otrās, un divas ceturtās vietas), seko Edgars Krūmiņš ar 120 punktiem, un 3. vietā Donatas Mickus ar 100 punktiem par uzvarām Kurzemes pavasarī. Viens no pretendentiem uz augstām vietām Purva bridēja kausā Eduards Rēns sacensībās nepiedalīsies, jo šaja laikā dosies uz Pasaules Kausa pirmo posmu Ungārijā.

  Savukārt iesildīties Latvijas Kausa posmam varēs VeloMagnēta ekstra kārtā - brīvdienu sacensībās, kurās paredzēts starts ar kopējo distanci un iespēja darbībā testēt bezkontakta atzīmēšanās sistēmu SportIdent Air. Starts plkst. 16.00 Zakumuižas pusē pie 333 trases. Viss pārējais kā VeloMagnētā ierasts- 3 distances atbilstoši katra vēlmēm un spējām.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,034324169158936