Ziņas - Velomagnēts sāk sezonu ar jaunumiem un bezkontakta atzīmēšanos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

3.jūnijs /
Ineta, Inta, Intra
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Velomagnēts sāk sezonu ar jaunumiem un bezkontakta atzīmēšanos

  16.04.2015

  Mārtiņš Lasmanis | Nav komentāru

  Jau nākamnedēļ ar pirmo posmu Rīgas apkaimē sāksies lielākais un nopietnākais Latvijas velo orientēšanās seriāls - "Velo Magnēts", kura ietvaros kopumā šogad norisināsies sacensības 12 posmos.

   

  Pirmais posms - ceturtdien, 23. aprīlī Brekšos, starta vietas atrašanās redzama "Magnēta" mājaslapā http://www.magnets.lv/?p=macs&fid=1134.

  Velomagnēta posmi ik pa divām nedēļām visu vasaru notiks Rīgas apkaimē un viss būs gandrīz kā lielajos mačos- speciāli gatavotas velo orientēšanās kartes, kvalitatīvas distances un bonusā visas klasiskā "Magnēta" ekstras. Atšķirībā no lielajām, oficiālajām nedēļas nogales sacensībām, dalībniekiem ir iespēja brīvi izvēlēties starta laiku.

  Šogad Velomagnētā arī vairāki jaunumi, no kuriem būtiskākais - iespēja kontrolpunktos atzīmēties ar bezkontakta atzīmēšanās sistēmu SportIdent AIR+. Pirmajā posmā tas būs pieejams visiem interesentiem bez maksas, bet pārējos posmos SIAC1 čipu varēs īrēt, bet, kas vēlēsies, varēs atzīmēties ar savām SI kartēm tāpat kā iepriekš. Bezkontakta SIAC1 čipu iespējams lietot arī klasisko SI karti. 

  Papildus jaunums būs M50 grupa, dodot iespēju pieredzējušiem džentlmeņiem salīdzināt spēkus ar kolēģiem savā vecuma grupā.

  Pirmo reizi notiks arī Velomagnēta ekstra posms ar kopējo startu - 1. maijā Zaķumuižas pusē pie "333" autotrases,  kura norises kārtība būs vairāk pietuvināta oficiālajiem mačiem. Kopvērtējumā tiks vērtēti 8 labākie rezultāti no 12 posmiem.

  Kā ierasts, Velomagnēta dalībniekiem tiks piedāvātas trīs atšķirīga garuma un grūtības pakāpes distances, bet kartes tiks sagatavotas saskaņā ar ISMTBOM2010 standartiem, sniedzot iespēju izbaudīt interesantāko, skaistāko un dažkārt pat kultūrvēsturiski izglītojošo, kas atrodams katrā no Velomagnēta apvidiem.

  Pateicoties atbalstītājam "MINTprint" kopvērtējuma līderi, kā arī "sprinta" un "kalnu" ieskaites vadošie braucēji uz starta varēs iziet īpašajos krekliņos. Dzeltenais krekliņš- kopvērtējuma līderim starp kungiem, rozā - labākajai dāmai, baltais krekliņš - labākajam dalībniekam jauniešu ieskaitē, sarkanais - "kalnu ieskaites" līderim, bet zaļais - sprinterim.

  VeloMagnētu atbalsta "BSAA "Magnēts"", "IK Auseklis", "MINTprint" un "Bandana.lv".

  Plašāka informācija sacensību nolikumā http://www.magnets.lv/?p=dokum&lang=lv&src=54
  Velo Magnēta kalendārs http://www.magnets.lv/?s=velo#sac
   

  Lai izdodas veiksmīgi sagatavoties Latvijas MTBO daudzdienām, kas WRE statusā norisināsies no 15. līdz 17. maijam Rīgā, kā arī citām sezonas nozīmīgākajām sacensībām!

Atlikušo zīmju skaits:

0,033795833587646