Ziņas - Ikvienam iespēja izmēģināt velo orientēšanos darbadienu vakaru seriālos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Ikvienam iespēja izmēģināt velo orientēšanos darbadienu vakaru seriālos

  31.03.2015

  MTBO komisija | 1 komentārs

  Mazliet agrāk nekā citus gadus sākas velo orientēšanās darba dienu vakaru seriāli, kuros ikviens vienkāršākos apstākļos un trasēs var izmēģināt MTBO disciplīnu, bet pieredzējušākiem sportistiem tā ir iespēja izkopt savu meistarību un salīdzināt spēkus ar kolēģiem un konkurentiem. 

  Pirmās sacensības jau 1. aprīlī, bez nekādiem jokiem pie sevis aicina Smiltenes Azimuts (http://www.okazimuts.lv/), bet turpmākajās nedēļās pie sevis aicina arī Ogres, Jēkabpils un Valmieras velo orientēšanās entuziasti.

  Savukārt 23. aprīlī sāksies kvalitatīvākais un nopietnākais velo orientēšanās seriāls – VeloMagnēts (http://www.magnets.lv/?s=velo#sac), kura posmi ik pa divām nedēļām visu vasaru notiks Rīgas apkaimē. Šeit viss kā ‘lielajos mačos” – speciāli gatavotas velo orientēšanās kartes, kvalitatīvas distances un bonusā visas klasiskā “Magnēta” ekstras.

  Valmieras velo Magnēts (Valmiera) uz pirmo kārtu dalībniekus aicina 15. Aprīlī. Šīs ir ļoti labas treniņsacensības speciāli gatavotās MTBO kartēs un tās nereti apmeklē sportisti ne vien no tuvējās apkaimes, bet arī no Rīgas. Plašāk - http://www.zvoc.lv/.

  Lai gan organizatori nesola īpašas velo kartes, tomēr pamēģināšanai un treniņiem ar laika kontroli būs labi piemērots arī Ogres Reljefs. Plašāk par šīm sacensībām - http://www.okogre.lv/reljefs-2015/

  Atsevišķās kārtās iespēja izmēģināt MTBO  distances būs arī  tautas sacensībās: Saldus ABC (2 velo kārtas) - http://www.oksaldus.lv/tautas-orientesanas-sacensibas-abc-2015/ un Jēkabpils Orientieris (1 velo kārta 15. aprīlī) - http://www.osksm.lv/

  Jāuzsver, ka tieši darba dienu vakaru seriāli ir lieliska iespēja iesācējiem izmēģināt velo orientēšanos – gan distances vienkāršākas, gan starts brīvi izvēlētā laikā. Pietiek vienkārši atbraukt – organizatori un citi dalībnieki ir pretimnākoši, visu parādīs un izstāstīs! Turklāt nemaz ne mazsvarīgi – velo orientēšanās distancēs kontrolpunkti vienmēr ir ceļu un taku malās, pa krūmiem un sūnām nebūs jābradā.

  Pilns darba dienu vakaru velo orientēšanās seriālu saraksts atrodams šeit: http://lof.lv/velo-os-kalendars/, izvēloties sadaļu “Seriāli”.

   

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos

Atlikušo zīmju skaits:

0.047523975372314