Ziņas - Velo rogaininga kalendārs ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Velo rogaininga kalendārs

  13.09.2014

  Eduards Rēns | Nav komentāru

  Rudenī, kad klasisko MTBO sacensību sezona noslēgusies, garo distanču cienītājiem iespējams piedalīties dažādos velo rogaininga pasākumumos- fiksētā laikā jāapmeklē pēc iespējas vairāk kontrolpunktu.

  4. oktobrī notiks xRace velo sacensības. Parasti visiem punktiem ir vienāda vērtība, uzvar kas apmeklē visvairāk, kontrollaiks 4 stundas, jāstartē 2 vai 3 cilvēku komandās. Mārtiņš gatavojot speciālo velo orientēšanās karti Jūrmalas pusē. 

  11.-12. oktobrī Ignalinā, Lietuvā notiks Budakalnis 2-dienu rogainings, pirmajā dienā 285 minūtes (4h 45 min), kas ir tuvējās augstākās virsotnes Budakalnis augstums virs jūras līmeņa, otrajā 2h 21min. Šajos pat datumos būs arī Bike Adventure Raid, jeb ikgadējās 24 stundu velo piedzīvojumu sacīkstes 3 cilvēku mix komandām. Vēl vairāk, arī Igaunijā, Nellijarvē 11. oktobrī notiek Vaude Bike Xdream- 4 stundu velo rogainings 3 cilvēku komandām. 

  25. oktobrī plānots klasiskais Šauļu rogainings. Iepriekšējos gados punkti bija kopīgi ar skrējējiem, taču tikai retais prom no takām, un tika norādīts kuri ar velo būs grūtāk sasniedzami. Parasti 6 stundas, no kurām pēdējās tumsā. Pagaidām vienīgā informācija (datums) ir Lietuvas federācijas kalendārā, taču sagaidāms, ka visu kā ierasts varēs uzzināt rīkotāju S-Sportas lapā.  

  Papildināts! Vaidavas rogainings plānots 8. novembrī, būs arī velo distance, braukšana pa pāriem, 6 stundas. Informācija rogaining.lv lapā.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.025185823440552