Ziņas - Sākas Velomagnēta sezona ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

MTBO ziņas

 • Sākas Velomagnēta sezona

  14.04.2014

  Eduards Rēns | Nav komentāru

  Jau 17. aprīlī (ceturtdien) Langstiņos norisināsies 1. Velomagnēta kārta. Starts no 16.00 līdz 19.30, jebkurā Jums izdevīgā laikā. Finišs līdz 21.00. Starta vietas shēma- http://www.magnets.lv/?p=macs&fid=916.

  Šogad ir viens būtisks jaunums- pateicoties Mintprint, jau sākot no otrās kārtas 5 kategoriju līderiem būs tas gods startēt speciāli izgatavotos līderu kreklos. Nu gluži kā lielajās riteņbraukšanas tūrēs. :) Ja par dzelteno kreklu cīnīsies spēcīgi un pieredzējuši vīri, par rozā kreklu cīnīsies spēcīgākās dāmas, balto kreklu būs tas gods vilkt jauniešu līderim (runā, ka paši labākie jaunieši startēs vīru konkurencē, tādējādi dodot iespēju par šo kreklu pacīnīties citiem). Lai cīnītos par sarkano (kalnu) un zaļo (sprinta) kreklu orientēšanās iemaņas nebūs izšķirošās, jo visu noteiks ātrums uz atsevišķiem, ļoti vienkāršiem kontrolpunktiem. Pietiek tā kārtīgi uzšaut tikai uz šiem speciālajiem KP, un pieveikt garo distanci, lai varētu saņemt ieskaiti.

  Reljefs Langstiņu apvidū ir gandrīz nemaz, bet tomēr uz vienu KP tiks izcīnīti kalnu punkti, savukārt zaļā krekla valkātājs tiks noskaidrots ātrā braucienā pa taku gar ezermalu. Pat vispār neorietējoties! Tikai jāiepīkstinās divos kontrolpunktos :)

  Vēlies pamēģināt, bet nezini ar ko sākt? Velomagnēts ir īstā vieta, kur to darīt- sacensību centrā Tevi iepazīstinās ar pamatlietām, un varēsi pieveikt jebkuru no distancēm.

Atlikušo zīmju skaits:

0.025215148925781