11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Velo orientēšanās

17.10.2017

Nedēļas nogalē, 14. oktobrī, Krustpils novada Timsmales ezera (Baltezera) apkārtnē, vienlaicīgi ar 4. Jēkabpils atklāto orientēšanās čempionātu, notika arī MTBO sacensības vidējā distancē. Pateicoties OSK "Sēlijas Mežs" un Jēkabpils sporta centra rīkotajām sacensībām, veloorientieristiem bija iespēja noslēgt sacensību sezonu, izbaudot distanci apvidū, kur prasīgi kalni mijās ar ātriem ceļu posmiem. Lietus un samērā vēsais laiks nespēja izdzēst prieku dalībnieku sejās.

(1)
19.09.2017

Par jauno Latvijas čempionu velo orientēšanās sprinta un garajā distancē nedēļas nogalē Daugavpilī kļuva Edgars Bričonoks (OK Kāpa), kuram tās ir pirmās zelta medaļas kādā no Latvijas čempionātiem. Savukārt dāmām sprintā uzvarēja Mārīte Knēta (OK MONA), bet garajā distancē – Dina Zobena (OK Purva Bridējs).

26.08.2017

Latvijas velo orientierists Edgars Krūmiņš ieguva 37. vietu vīru elites grupā Viļņā notiekošā Pasaules čempionāta MTBO sprinta distancē.

25.08.2017

Latvijas velo orientieristis Andris Sarksņa izcīnīja 13. vietu junioru konkurencē Viļņā notiekošā Pasaules čempionāta MTBO garajā distancē.

23.08.2017

Latvijas vīru MTBO komanda ar Uģi Voiceščuku, Edgaru Bričonoku un Edgaru Krūmiņu šodien ieguva 13. vietu Viļņā notiekošā Pasaules čempionāta MTBO stafetē elites grupā.