Velo orientēšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

16.septembris /
Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
IenāktIenāktIenākt

Velo orientēšanās

20.08.2019

Vienlaicīgi turot roku uz pulsa un sekojot līdzi kā iet Latvijas izlasei Norvēģijas mežos, velo orientieristi 17.-18.augustā aizvadīja sportisku nedēļas nogali Smiltenes apkārtnē, kur SIA Heinola organizēja  Smiltenes MTB-O divdienas un svētdienā tika izcīnītas arī  Latvijas čempionāta medaļas garajā distancē.

07.08.2019

Aizvadītas Pasaules čempionāta MTBO Dānijā, Viborg apkārtnē, noslēdzošās dienas. Baltiešiem izcīnīt vēl kādu medaļu neizdevās, lai gan cerības bija.

(2)
01.08.2019

Šī nedēļa paiet Pasaules velo-o čempionāta zīmē, jo Dānijā, Viborg apkārtnē ir satikušies spēcīgākie velo orientieristi no visas pasaules. Latviju junioru konkurencē šoreiz sekmīgi pārstāv Andris Sarksņa no OK Ogre, kura veiksmēm un neveiksmēm ar interesi sekojam līdzi.

 

29.07.2019

20.-21.jūlijā, Pelvā un Pelvas pievārtē, Mammastes sporta centrā, vienlaicīgi notika Baltijas Čempionāts un Igaunijas čempionāts vidējā distancē, sprintā un garajā distancē. Šeit pat elites grupām bija iespēja izcīnīt arī pasaules ranga punktus par vidējo un garo distanci.  Šoreiz gana stiprajai un plašajai igauņu velo orientieristu saimei būtisku konkurenci sastādīja arī Krievijas orientieristi, īpaši elites grupās, bet dalībnieki Lietuvas un Latvijas bija ieradušies krietni mazākā sastāvā.

16.07.2019

Labdien, Orientieristi!

Nupat ir aizvadīts Pasaules Veterānu čempionāts, kas no mūsu orientieristu sabiedrības prasīja ne tikai milzīgus organizatoriskos resursus, bet sniedza lielu prieku, iedvesmu un lepnumu!  Kad kāds mērķis ir sasniegts, punkts ir pielikts, tad ievelkam elpu un pieliekam vēl pāris punktu ... un turpinām!

0,044485092163086