Latvijas Čempionāts Orientēšanās sportā Stafetēpirmd. 07.09.2020 07:35
Results by classescreated by OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W12 (9)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1121Meridiāns-CPSS-Pārgauja 11:09:00
Justīne Zelča0822:58322:583
Sanija Alksne0823:59146:571
Lauma Jānelsiņa0822:0311:09:00
 
2122Alnis OK-JNSC 11:27:23
Luīze Plone0929:52529:525
Auguste Zīle0928:03257:552
Elīna Dzirkale0829:2821:27:23
 
3130Siguldas sporta skola1:40:40
Liene Rozenberga0923:08423:084
Māra Bērze0943:3261:06:404
Dārta Neringa Krastkalne0934:0031:40:40
 
4123Meridiāns-CPSS-Pārgauja 21:49:50
Anna Dzedone0822:57222:572
Sofija Skrapce0943:1751:06:143
Laura Puķīte0843:3651:49:50
 
5128Kāpa OK/Carnikavas novads 12:13:31
Krista Grantskalna0922:56122:561
Emīlija Bērziņa0954:1571:17:116
Emīlija Terentjeva0956:2062:13:31
 
6126Ogre OK/SC2:13:47
Elma Bremze0830:05630:056
Elīza Eisaka0939:5541:10:005
Samanta Leimane081:03:4772:13:47
 
7129Auseklis IK 22:28:53
Henriete Priedīte1054:53854:538
Madara Miķelsone0955:1181:50:049
Eleonora Priedīte0838:4942:28:53
 
8124Alnis OK-JNSC 22:53:50
Madara Zīberte0933:01733:017
Sandija Ilze Ešenberga0958:5691:31:577
Kate Daģe111:21:5382:53:50
 
 
127Auseklis IK 1mp
Amanta Mikijanska1054:53854:538
Amanda Mankus0837:0831:32:018
Sofija Galvanovska09mp
 
 
 
 
W14 (7)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1145Kāpa OK/Ādažu BJSS 11:08:56
Paula Ķirkuma0721:13121:131
Grieta Grantskalna0722:27143:401
Marta Marija Birzkope0625:1611:08:56
 
2148Meridiāns-CPSS-Pārgauja1:23:48
Karlīna Baltiņa0727:54327:543
Adriana Krastiņa0730:12458:063
Lote Lamberte0625:4221:23:48
 
3150Azimuts OK-Sm BJSS1:27:08
Anete Stabiņa0727:47227:472
Marta Morīte0830:11357:582
Kitija Abula0829:1061:27:08
 
4147Madonas BJSS/OK Arona1:38:53
Vanesa Benedikta Jegorova0637:57437:574
Viktorija Bērziņa0734:1861:12:155
Evelīna Galeja0726:3831:38:53
 
5151ZVOC-VBSS 11:39:03
Sandija Rumba0738:02538:025
Marta Vaļģe0933:1451:11:164
Madara Ilze Grebūna0627:4741:39:03
 
 
152ZVOC-VBSS 2mp
Emīlija Dārta Plūmemp
Elza Eglīte55:557
Keita Kavīte1:19:587
 
149Alnis OK-JNSC 1mp
Laura Krūmiņa07mp
Ilze Jumiķe0722:302
Māra Segliņa0728:325
 
 
 
 
W16 (7)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1191IK Auseklis1:24:50
Anna Stradiņa0535:20435:204
Laura Berķe0425:5711:01:171
Sanda Lapiņa0523:3311:24:50
 
2188Ozons/RSP1:31:48
Kristiāna Šaško0629:38229:382
Ramona Poreitere0532:0621:01:442
Aiga Strazdiņa0530:0431:31:48
 
3193Meridiāns-CPSS-Pārgauja1:41:16
Rūta Dāboliņa0538:03538:035
Sabīne Strazdiņa0534:3931:12:423
Leonarda Baltiņa0428:3421:41:16
 
4190Sēlijas mežs OSK1:48:03
Kitija Elksne0429:26129:261
Rēzija Kalniņa0546:2061:15:465
Daniela Krasovska0532:1741:48:03
 
5192Madonas BJSS/OK Arona2:02:09
Elīza Madsena0438:57738:577
Anete Strauta0541:1541:20:126
Renāte Jakovļeva0541:5752:02:09
 
6189Ogre OK/SC2:18:53
Elīza Odriņa0738:29638:296
Žozefīne Zavjalova0458:1671:36:457
Elīze Bremze0542:0862:18:53
 
7194Saldus OK2:27:42
Līva Elīza Andersone0630:01330:013
Annija Mankus0744:2851:14:294
Ellea Stinge1:13:1372:27:42
 
 
 
 
W18 (4)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1102Azimuts OK-Sm BJSS1:42:23
Tīna Deina Kukurīte0343:39243:392
Anda Jaunmuktāne0430:0311:13:422
Agnese Jaunmuktāne0428:4111:42:23
 
2105Auseklis IK 11:44:31
Kristīne Berķe0234:38134:381
Līva Cera0336:3021:11:081
Taiga Lazdāne0233:2321:44:31
 
3104Alnis OK-JNSC2:07:05
Sindija Letīcija Brakmane0546:12346:123
Māra Krūmiņa0538:3441:24:463
Anna Buholca0342:1932:07:05
 
4103Sēlijas mežs OSK2:14:13
Agita Cukanova0349:56449:564
Laura Nikola Pinne0238:0231:27:584
Tabita Tīna Lūka0246:1542:14:13
 
 
 
 
W21 (20)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
130Meridiāns-CPSS-Pārgauja 11:34:23
Kristīne Brunere0231:50131:501
Vieda Lūsa8933:2711:05:171
Sandra Grosberga9529:0611:34:23
 
247ZVOC-VBSS 11:38:26
Aija Denija Trēziņa0233:17333:173
Anna Emīlija Suta0234:1021:07:272
Līga Valdmane9430:5921:38:26
 
331Kāpa OK 11:39:05
Magda Cigle0033:18433:184
Laura Vīķe8934:2931:07:473
Irita Puķīte7431:1831:39:05
 
432Alnis OK-JNSC1:48:09
Ilona Daģe8437:26637:266
Zane Dzirkale0237:0051:14:264
Signe Sirmā0033:4341:48:09
 
534Kāpa OK 21:55:04
Ieva Nāgele9040:411140:4111
Ieva Rukšāne9135:0741:15:486
Laura Leiboma9639:1661:55:04
 
639Ozons 11:57:44
Elizabete Blūmentāle9736:28536:285
Anna Eleonora Freimane9738:5271:15:205
Liene Tamuža8942:2471:57:44
 
733Meridiāns-CPSS-Pārgauja 21:59:57
Dace Buža9038:25938:259
Zanda Abzalone7437:5661:16:217
Ilze Buža9343:3691:59:57
 
849ZVOC-VBSS 21:59:59
Liene Mālniece0339:361039:3610
Sintija Ozola0041:1791:20:538
Kitija Līgate8339:0651:59:59
 
935Azimuts OK-Sm BJSS2:08:28
Laura Savicka9733:08233:082
Jana Marta Ivanovska9849:29151:22:379
Liene Brūvele8645:51132:08:28
 
1037Kāpa OK 32:09:47
Agnese Dzērve7738:06838:068
Una Undīne Dzērve0347:37141:25:4312
Anita Užule8344:04112:09:47
 
1144Saldus OK 12:10:22
Sabīne Valtasa0041:031241:0312
Līga Meļķerte8945:24121:26:2713
Inga Līsmane8643:55102:10:22
 
1241Meridiāns 42:17:48
Kristīne Bertuka8542:581442:5814
Paula Berķe0150:08171:33:0616
Dace Rība-Baltiņa7944:42122:17:48
 
1336Meridiāns-CPSS-Pārgauja 32:19:36
Marta Jansona9441:171341:1713
Arta Martinsone9442:14111:23:3110
Dina Palsa0356:05152:19:36
 
1443Ozons 22:20:53
Laura Puķīte9637:52737:527
Antra Skujeniece8649:42161:27:3414
Ilze Ārniece8253:19142:20:53
 
1546Ziemeļkurzeme OK 12:23:30
Inese Vārna8543:391543:3915
Aiva Klepere8541:52101:25:3111
Ilze Mīlenberga8257:59162:23:30
 
1648Ziemeļkurzeme OK 22:24:21
Guna Briža8954:482054:4820
Daiga Beinere8446:19131:41:0717
Laura Elīza Lapiņa0043:1482:24:21
 
1750Sēlijas mežs OSK/Stiga OK (sast.)2:49:08
Anastasija Smoļakova9248:191748:1917
Ieva Ivbule9840:3481:28:5315
Līva Nenišķe1:20:15202:49:08
 
1842Mežmalas/Madona 22:49:21
Elīna Svilpe9344:461644:4616
Elīna Jubele9057:24181:42:1018
Daina Stonka931:07:11192:49:21
 
1938Mežmalas/Madona 12:49:42
Rūta Putniņa9349:171849:1718
Ieva Ceruka9059:27191:48:4419
Māra Putniņa581:00:58182:49:42
 
2045Surikati3:03:09
Anete Švilpe9352:171952:1719
Nora Austriņa851:10:54202:03:1120
Ieva Upmace-Grīviņa8459:58173:03:09
 
 
 
 
W120 (9)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
184Ozons 11:49:28
Linda Katlapa7631:23131:231
Kristīne Veita7441:4951:13:121
Iveta Brūvere6536:1621:49:28
 
283Kāpa OK 11:53:25
Māra Vilciņa8338:36238:362
Zaiga Ozoliņa7439:0331:17:393
Dina Zobena7535:4611:53:25
 
391Saldus OK2:09:16
Elīna Andersone7639:36339:363
Līga Smilgaine7136:2611:16:022
Ilona Kleina7653:1482:09:16
 
486Briksnis SK 12:14:03
Linda Krūmiņa8039:44439:444
Benita Alberta-Prauliņa8253:2571:33:094
Ieva Mauliņa7640:5432:14:03
 
588Briksnis SK 22:14:09
Sandra Ozoliņa7949:57549:575
Ieva Krastiņa8043:1661:33:135
Inga Mauliņa8140:5642:14:09
 
687Auseklis IK 22:36:41
Ruta Poikāne7352:40652:406
Inga Ozoliņa6857:5781:50:376
Dace Goško8146:0462:36:41
 
789ESI (sast)3:00:25
Elīna Krūze7856:38756:387
Signe Hokonena801:05:0392:01:417
Ilze Līgate7858:4493:00:25
 
 
85Auseklis IK 1mp
Anžela Šapovalova78mp
Jana Lepiksone7036:542
Anita Saulīte7641:365
 
90Ozons 2mp
Ieva Veģere71mp
Aiva Jakovela7741:284
Evija Karlsone7548:227
 
 
 
 
W145 (7)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1182Azimuts OK-Sm BJSS1:36:45
Videga Gaigala6632:44232:442
Gunta Dudele6335:0721:07:513
Ieva Godiņa7628:5411:36:45
 
2186Ziemeļkurzeme OK1:36:50
Ildze Straume7435:20435:204
Ieva Ozoliņa6931:2211:06:421
Ilze Lapiņa6830:0831:36:50
 
3183Alnis OK-JNSC 11:42:25
Daiga Krēsliņa6532:06132:061
Daina Livdāne6735:3331:07:392
Indra Segliņa7034:4641:42:25
 
4181Taka TOK1:55:11
Odeta Turka6235:09335:093
Skaidrīte Otaņķe6050:3871:25:476
Līga Virbule6929:2421:55:11
 
5180Auseklis IK2:04:32
Vija Šiltere6746:50746:507
Rita Kalnpure7038:3741:25:275
Jolanta Bura7039:0552:04:32
 
6184Ogre OK/SC2:14:56
Dace Cebule5939:50639:506
Ilze Tāse5946:2361:26:137
Guna Sarksņa7548:4362:14:56
 
7185Stiga OK2:15:22
Vija Larionova7039:26539:265
Jeļena Isajeva7542:3551:22:014
Valentīna Petrova4953:2172:15:22
 
 
 
 
W170 (6)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1198KURMIS OK1:43:28
Ilze Skangale7235:24135:241
Inara Gipsle5235:4531:11:092
Gunta Lebedoka5432:1931:43:28
 
2197Mona OK 11:45:29
Velga Zaļaiskalna6337:21437:214
Velga Buša5738:0151:15:224
Baiba Ozola6430:0711:45:29
 
3199Kāpa OK 11:48:04
Maija Čerjaka5937:49537:495
Lauma Žilko5337:1141:15:003
Līga Blanka7133:0441:48:04
 
4200Sēlijas mežs OSK1:54:47
Dace Staģīte5549:05649:056
Daina Lūkina6234:5321:23:585
Gundega Jurāne5930:4921:54:47
 
5196Saldus OK1:55:47
Iveta Priedīte6037:14237:142
Silvija Penkule6030:0511:07:191
Mudīte Šteina6348:2851:55:47
 
6201Mona OK 22:31:38
Līga Zariņa6037:15337:153
Inta Tiltiņa601:05:4461:42:596
Ineta Aulika6248:3962:31:38
 
 
 
 
W195 (5)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1167Kāpa OK1:13:09
Ārija Šinke5725:05125:051
Ruta Kukka5023:37148:421
Ligita Grunde5424:2711:13:09
 
2169SILVA1:41:15
Andra Melbārde5733:59433:594
Beata Freimane5032:3231:06:313
Inese Purgaile5634:4431:41:15
 
3171KURMIS OK1:42:10
Inta Tabaka5333:23333:233
Leonora Makarova4940:4851:14:114
Līga Lagzdkalna6227:5921:42:10
 
4168Saldus OK1:42:28
Daina Gredzena5829:37229:372
Linda Meļķerte6626:42256:192
Ilze Bruce3946:0941:42:28
 
 
170Alnis OK-JNSCmp
Māra Bolšteina43mp
Liene Buša5337:094
Inta Poriķe63mp
 
 
 
 
M12 (12)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1139Meridiāns-CPSS-Pārgauja 11:15:47
Miks Graudums1023:19223:192
Jēkabs Graudums1024:19347:383
Renārs Ruža0928:0951:15:47
 
2141Meridiāns-CPSS-Pārgauja 21:15:48
Gregors Kreicbergs0823:431023:4310
Armands Krastiņš0928:04651:476
Miks Liepiņš1024:0121:15:48
 
3136Stiga OK/BJC Jaunība1:18:54
Aleksandrs Jesčenko0823:42923:429
Maksims Rogožins0820:49144:312
Konstatīns Semjonovs0934:2391:18:54
 
4134Kāpa OK/Ādažu BJSS 11:19:09
Kristofers Kančs0821:10121:101
Pēteris Arnicāns0826:59548:094
Ričards Lācis0831:0061:19:09
 
5142Kāpa OK/Carnikavas novads 21:21:33
Daņila Galejevs0823:23323:233
Matīss Rudzītis0925:01448:245
Helvijs Tupureins0833:0981:21:33
 
6138Auseklis IK 21:32:37
Reinis Valdats1023:37723:377
Jēkabs Poikāns0820:49144:261
Gustavs Dubovs0848:11121:32:37
 
7132Alnis OK-JNSC1:48:52
Emīls Vilkaušs0823:491123:4911
Fricis Beķeris111:03:22121:27:1112
Dāvis Bartuševics1021:4111:48:52
 
8135Auseklis IK 11:48:56
Lenarts Straume1023:30623:306
Kristofers Laķis1041:1371:04:437
Mārtiņš Cīrulis0844:13111:48:56
 
9133Ogre OK/SC 11:48:58
Ernests Heidingers0823:23323:233
Gustavs Millers091:00:20111:23:4311
Valters Jonikāns0925:1531:48:58
 
10143Meridiāns-CPSS-Pārgauja 31:49:24
Edvards Rebinovs0923:24523:245
Teodors Rebinovs1053:1391:16:379
Tomass Jansons0832:4771:49:24
 
11137Ogre OK/SC 21:49:38
Arturs Jānis Krastiņš1023:40823:408
Ralfs Kubulnieks101:00:01101:23:4110
Roberts Ulmis0825:5741:49:38
 
12140Auseklis IK 32:00:12
Oskars Gills0924:271224:2712
Nora Vismane1251:5481:16:218
Mārtiņš Pužulis1043:51102:00:12
 
 
 
 
M14 (13)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1153Ogre OK/SC 11:02:13
Renārs Grasis0720:01120:011
Jānis Žugris0622:43342:441
Lūkass Siliņš0719:2911:02:13
 
2155Kāpa OK/Ādažu BJSS 11:14:00
Roberts Graudiņš0723:46523:465
Rūdolfs Graudiņš0721:18145:042
Roberts Arnicāns0628:5681:14:00
 
3158Meridiāns-CPSS-Pārgauja1:14:17
Niklāvs Dravants0727:56827:568
Ernests Malējs0626:03653:595
Rinalds Ruža0620:1821:14:17
 
4159Ogre OK/SC 21:14:22
Toms Kaļva0626:48726:487
Bruno Šterns0725:47552:354
Emīls Šulcs0621:4741:14:22
 
5154Auseklis IK1:16:39
Gustavs Ribaks0632:011032:0110
Rūdolfs Gills0724:11456:128
Roberts Šampiņš0620:2731:16:39
 
6156Alnis OK-JNSC 11:18:44
Gustavs Plonis0623:43423:434
Matīss Ričards Rozenbergs0621:34245:173
Ralfs Prauliņš0833:27101:18:44
 
7164Stiga OK/BJC Jaunība 21:23:02
Tomass Bērtulāns0724:03624:036
Ņikita Birjukovs0632:00856:036
Artjoms Ivanovs0726:5961:23:02
 
8162Ogre OK/SC 31:29:02
Olivers Plociņš0722:23322:233
Arturs Lucenko0733:41956:047
Gatis Vecziediņš0632:5891:29:02
 
 
165Sēlijas mežs OSK Ā/Kmp
Rinalds Gregersons07mp
Rihards Krastiņš0742:5710
Kristers Valeskalns0728:227
 
157Stiga OK/BJC Jaunība 1mp
Bogdans Bogdanovs0622:12222:122
Pāvels Rogožins06mp
Aleksejs Baļinskis0624:245
 
160Alnis OK-JNSC 2mp
Kevins Švalbe07mp
Evelīna Kairiša0728:597
Emija Ineta Metuma0754:2611
 
163Ozons/RSPdisq
Edgars Malnačs0631:02931:029
Makars Podgornijs09disq
Gavriils Kņiga06
 
161Kāpa OK/Ādažu BJSS 2dnf
Kārlis Strikauskis0645:071145:0711
Mikus Šauriņš0757:12111:42:199
Toms Utāns07dns
 
 
 
 
M16 (7)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
174Auseklis IK 11:29:40
Gustavs Staņa0427:08227:082
Emīls Saulīte0530:54258:022
Edvards Zvirgzdiņš0631:3821:29:40
 
279Ogre OK/SC 11:32:46
Audris Odo Vītoliņš0526:38126:381
Emīls Fišers0530:39157:171
Patriks Gustavs Rinkevičs0535:2961:32:46
 
375Madonas BJSS/OK Arona1:33:49
Ritvars Ļepeškins0629:01429:014
Mārtiņš Dzenītis0630:58359:593
Dāvis Vintišs0533:5041:33:49
 
478Kāpa OK/Ādažu BJSS 11:33:51
Emīls Lecinskis0533:09633:096
Jurģis Egons Strazdiņš0432:0241:05:114
Roberts Ķirkums0528:4011:33:51
 
576Alnis OK-JNSC1:40:47
Ričards Zīberts0534:55734:557
Edvards Krūmiņš0533:5151:08:465
Jēkabs Segliņš0432:0131:40:47
 
677Auseklis IK 21:48:51
Arvīds Gills0428:26328:263
Uvis Cinītis0545:1961:13:456
Uvis Šolmanis0635:0651:48:51
 
 
81Stiga OK/BJC Jaunībamp
Antons Sivačevs0432:58532:585
Maksims Stepanovs04mp
Nadežda Fedotova05dns
 
 
 
 
M18 (5)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
152Auseklis IK1:32:13
Matīss Saulīte0326:57126:571
Emīls Ģērmanis0235:1941:02:162
Kārlis Stradiņš0229:5711:32:13
 
255Meridiāns-CPSS-Pārgauja1:36:50
Tomass Turlajs0432:20432:204
Mārcis Jansons0334:3031:06:504
Matīss Timermanis0330:0021:36:50
 
354Madonas BJSS/OK Arona1:41:30
Uģis Beķeris0328:05328:053
Mārcis Graudums0334:1321:02:183
Artems Babins0339:1231:41:30
 
453Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS1:43:04
Austris Kalniņš0327:20227:202
Uvis Sproģis0533:0511:00:251
Kristers Lārmanis0542:3951:43:04
 
556ZVOC-VBSS2:08:14
Alvis Miglavs0336:04536:045
Emīls Miķis0450:3251:26:365
Reinis Mārtiņš Trops41:3842:08:14
 
 
 
 
M21 (27)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
11Saldus OK 11:32:48
Atis Rešķis8531:22131:221
Kristaps Jaudzems8432:3851:04:001
Rūdolfs Zērnis9428:4811:32:48
 
27Azimuts OK-Sm BJSS1:37:00
Matīss Slikšjānis9833:01533:015
Artūrs Pauliņš8931:0411:04:052
Ilgvars Caune9932:5581:37:00
 
38Alnis OK-JNSC 11:37:05
Ralfs Jānis Eižvertiņš0234:351234:3512
Endijs Titomers9732:0441:06:394
Rihards Krūmiņš0030:2641:37:05
 
42Ogre OK/SC 11:37:12
Valters Reneslācis9833:05633:056
Edgars Ustinovs9833:3771:06:425
Renārs Roze8630:3051:37:12
 
59Ozons 11:37:30
Dāvis Dišlers9331:56331:563
Ivars Žagars7134:3191:06:273
Jānis Tamužs9131:0361:37:30
 
64Kāpa OK 11:37:37
Gatis Barons8636:261636:2616
Uldis Upītis9831:1621:07:428
Ainārs Lupiķis8929:5521:37:37
 
75Alūksne-Ape OK1:37:49
Jānis Kūms8831:26231:262
Mikus Žagata8836:22131:07:4810
Edgars Bertuks8530:0131:37:49
 
86Ogre OK/SC 21:43:50
Andris Svilāns0233:38833:388
Mikus Zvirbulis9234:32101:08:1011
Nauris Neimanis9235:4091:43:50
 
919Auseklis IK 11:43:51
Andris Gailis9232:03432:034
Zigmārs Gailis9034:54111:06:576
Rihards Gailis0136:54101:43:51
 
1010Meridiāns-CPSS-Pārgauja 11:45:34
Dairis Magone9133:491033:4910
Kārlis Neimanis0133:1461:07:037
Kaspars Radziņš8738:31111:45:34
 
1111Saldus OK 21:51:10
Emīls Zērnis0133:09733:097
Gatis Grīnbergs8138:46151:11:5514
Emīls Vainovskis9639:15121:51:10
 
1213Kāpa OK 21:51:40
Edgars Bričonoks9134:281134:2811
Nils Ciglis0237:13141:11:4112
Jānis Rukšāns8539:59131:51:40
 
1318Alnis OK-JNSC 21:53:41
Artis Dude9133:42933:429
Aivis Šiliņš9734:0581:07:479
Salvis Daģis8145:54161:53:41
 
1412Meridiāns-CPSS-Pārgauja 22:03:39
Kristaps Bruners9934:431334:4313
Matīss Jansons7346:39211:21:2215
Nauris Spalviņš8942:17142:03:39
 
1520KURMIS OK2:09:28
Andis Laveiķis8936:381736:3817
Ēriks Lebedoks8546:38201:23:1616
Juris Lebedoks8946:12172:09:28
 
1627VSK Burkānciems & Co2:13:31
Pauls Alberings0136:201536:2015
Jēkabs Ločmelis0335:25121:11:4513
Edgars Kokorevičs871:01:46262:13:31
 
1725TRĪS INDIĀŅI (sast.)2:16:51
Arvis VIRSAITIS9346:201846:2018
Jānis ZINTNIEKS8541:05171:27:2517
Jānis MEŽS8249:26202:16:51
 
1814Stiga OK2:24:01
Vitālijs Glods8747:362047:3620
Eduard Novičenko8347:48221:35:2418
Sergejs Sokolovs7948:37192:24:01
 
1923Sprīdītis TSK2:34:32
Edgars Dude8535:591435:5914
Miķelis Taukačs771:01:07241:37:0619
Jēkabs Narvaišs9257:26242:34:32
 
2028Ziemeļkurzeme OK2:41:20
Ričards Zvagulis0047:181947:1819
Toms Straume981:03:47261:51:0521
Jānis Brižs8850:15212:41:20
 
2124Surikati 12:41:36
Andris Ronimoiss841:05:53231:05:5323
Pēteris Grīviņš8544:45181:50:3820
Edijs Šmits7950:58232:41:36
 
2215Saldus OK 32:58:14
Agris Stūris841:14:24241:14:2424
Artis Ķēpulis8653:27232:07:5124
Mārtiņš Kalniņš8550:23222:58:14
 
2322Siguldas Takas3:04:37
Normunds Kuzāks801:00:42221:00:4222
Jānis Rolis941:02:11252:02:5323
Aleksejs Mjaliks861:01:44253:04:37
 
 
3Mežmalas/Madona 1mp
Guy Sabo Bar91mp
Alvis Reinsons9531:162
Artjoms Rekuņenko8931:036
 
21Mežmalas/Madona 2mp
Matan Ivri02mp
Andris Mikijanskis8044:5319
Klāvs Stiprais9548:3318
 
26Surikati 2mp
Oskars Seilis8648:132148:1321
Kalvis Silgals861:06:22271:54:3522
Sandis Zukulis81mp
 
17Ozons 2mp
Mārtiņš Līsmanis86mp
Jānis Skujenieks8639:3816
Kalvis Brūns8644:3215
 
 
 
 
M120 (15)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
165Kāpa OK 21:23:54
Kaspars Čerjaks7027:58127:581
Jānis Peilāns8529:20157:181
Toms Veits7826:3611:23:54
 
258Briksnis SK 11:34:12
Vladimirs Ļašs8031:38531:385
Kārlis Prauliņš8034:4761:06:255
Jānis Krūmiņš7927:4721:34:12
 
359Saldus OK 11:34:26
Ainars Mankus7528:25228:252
Guntars Mankus6932:3331:00:582
Oskars Zērnis6933:2861:34:26
 
460Ozons 11:35:53
Mārtiņš Skujenieks8528:26328:263
Ģirts Liniņš6936:1071:04:363
Mārtiņš Linde8531:1741:35:53
 
566Ziemeļkurzeme OK1:37:43
Mārtiņš Vimba7731:28431:284
Kaspars Purmalis7837:06101:08:347
Uldis Klepers8029:0931:37:43
 
664Ozons 21:38:05
Normunds Leiņa8132:04732:047
Uvis Soika7134:2951:06:336
Uldis Žimants8131:3251:38:05
 
772VSK Burkānciems & Co1:42:52
Jānis Riža8236:18836:188
Jānis Ozoliņš7229:3521:05:534
Gints Trēziņš7536:5991:42:52
 
869Saldus OK 21:46:57
Ivars Valtass6938:171138:1711
Viktors Mateičs7834:0541:12:229
Jānis Kleins7634:3581:46:57
 
967AOPB (sast)1:50:51
Pēteris Hokonens7532:00632:006
Uldis Svilāns7537:51111:09:518
Ivars Ščerbickis7441:00121:50:51
 
1071Stiga OK1:56:47
Oļegs Gauks7237:321037:3210
Ruslans Mikulovs7836:4391:14:1510
Aleksandrs Rogožins7642:32131:56:47
 
1163Auseklis IK1:59:15
Ģirts Goško8240:541340:5413
Māris Cīrulis7544:36121:25:3012
Kārlis Zvirgzdiņš7933:4571:59:15
 
1270Siguldas Takas2:07:40
Jānis Eņģelītis6848:011448:0114
Valdis Janovs7736:1281:24:1311
Dagnis Dubrovskis7343:27142:07:40
 
1362Meridiāns-CPSS-Pārgauja2:14:26
Andris Dzalbs7238:301238:3012
Aivars Dzalbs6950:41141:29:1113
Māris Baltiņš7845:15152:14:26
 
 
68Prieka pēc (sast)mp
Uģis Vismanis76mp
Daniels Jeļisejevs8048:5713
Kārlis Priedītis8040:5811
 
61Kāpa OK 1mp
Kārlis Vilciņš8437:21937:219
Matīss Arnicāns84mp
Uģis Kūliņš7137:2810
 
 
 
 
M145 (8)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1100Ziemeļkurzeme OK1:34:33
Einārs Šillers7335:19635:196
Andris Leja7028:4311:04:021
Aigars Vārna7030:3151:34:33
 
297KURMIS OK1:36:35
Artūrs Kursītis6833:09533:095
Edmunds Gergelevičs7530:5621:04:052
Raimonds Lapiņš6932:3061:36:35
 
398Madonas BJSS/OK Arona1:38:31
Alvis Mats7130:07130:071
Dzintars Svilpis6842:5561:13:025
Juris Dzenītis7625:2911:38:31
 
499Meridiāns-CPSS-Pārgauja1:38:51
Dagnis Kaņepe7030:15230:152
Juris Knēts6839:0741:09:224
Andris Strazdiņš7129:2931:38:51
 
593Auseklis IK 11:40:15
Ints Ulmanis6833:02433:024
Pēteris Druķis7134:1831:07:203
Arnis Grasis7032:5571:40:15
 
694Azimuts OK-Sm BJSS1:45:52
Guntis Zīvers7038:09838:098
Māris Stabiņš6839:3651:17:457
Mārtiņš Godiņš7428:0721:45:52
 
795Auseklis IK 21:46:39
Ainārs Gailis6230:22330:223
Pēteris Stradiņš7146:1071:16:326
Ingus Grasis7230:0741:46:39
 
896Alnis OK-JNSC 11:59:40
Guntis Dude6037:28737:287
Rolands Dakteris7547:4381:25:118
Jānis Segliņš7434:2981:59:40
 
 
 
 
M170 (12)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1107Kāpa OK1:35:09
Varis Peisenieks5730:38530:385
Sergejs Šadrins6528:02158:401
Juris Šinke5736:2971:35:09
 
2110Mona OK 21:37:22
Ivars Pucens5829:36129:361
Andrejs Gaumigs6333:1541:02:512
Ģirts Zīlišķis6334:3141:37:22
 
3108Mona OK 11:37:40
Ģirts Mamis5830:16430:164
Valdis Kokorišs6432:4121:02:573
Juris Zariņš6134:4361:37:40
 
4118Mežmalas/Madona 11:41:11
Jānis Saliņš5832:50632:506
Raivis Reinsons6936:3281:09:225
Jānis Putniņš6231:4921:41:11
 
4112Sēlijas mežs OSK1:41:11
Justs Lūkins6636:13936:139
Aivars Druvenieks5633:0331:09:164
Ilmārs Purviņš5531:5531:41:11
 
6113KURMIS OK1:41:13
Jānis Lagzdkalns5836:02736:027
Andris Mucenieks7233:5351:09:556
Jevgeņijs Kaupužs6031:1811:41:13
 
7116Alūksne-Ape OK1:50:26
Māris Vabulnieks6630:11330:113
Vilnis Veļķeris5645:35111:15:468
Edmunds Zvaigzne5834:4051:50:26
 
8117Azimuts OK-Sm BJSS-Valmiera1:52:15
Aigars Dudelis6236:171036:1710
Jānis Lucāns6434:4761:11:047
Juris Rudītis6441:11101:52:15
 
9111Saldus OK1:59:02
Māris Penkulis5746:031146:0311
Andris Meļķerts6535:4671:21:4910
Ivars Plankais6437:1391:59:02
 
10114Mona OK 32:02:21
Jānis Nāgelis6036:02736:027
Atis Zariņš6442:04101:18:069
Uldis Pekuss5844:15112:02:21
 
11115Sprīdītis TSK2:52:39
Normunds Narvaišs6359:491259:4912
Ivars Prikulis6339:3991:39:2811
Jānis Seņko611:13:11122:52:39
 
 
109Meridiāns-CPSS-Pārgaujamp
Igors Bužs6129:52229:522
Juris Kokins56mp
Ēriks Ūdris6237:108
 
 
 
 
M195 (6)
PlStnoTeamTime
NameYBTimeLegPlCh TimeChPl
 
1176KURMIS OK 11:11:44
Mihails Grjazņevičs5424:28124:281
Viesturs Ziediņš5526:04250:321
Andris Kosmačevs5521:1221:11:44
 
2178KURMIS OK 21:20:22
Andris Tauvens4927:44227:442
Jānis Buls5028:30356:142
Andris Grundšteins5524:0851:20:22
 
3173Taka TOK1:22:37
Arvīds Teteris4032:55332:553
Māris Otaņķis5630:4451:03:393
Jānis Virbulis6618:5811:22:37
 
4174Azimuts OK-Sm BJSS1:29:41
Māris Lapiņš5343:06643:066
Aldis Lapiņš5123:0011:06:064
Ilmārs Limbēns4823:3531:29:41
 
5177OZONS S (sast)1:38:38
Juris Zvirgzds4235:38435:384
Rodrigo Slaviņš3939:1561:14:536
Jānis Zvirgzds7223:4541:38:38
 
6175Kāpas Silva (sast)1:42:12
Helmuts Lukačovs5043:04543:045
Volli Kukk4930:1141:13:155
Edgars Andža5928:5761:42:12