Treniņu iespējas ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt
Treniņu iespējas

 

 

Rīga

Rīgas Skolēnu pils    www.ozonsok.lv
P. - Mežaparks 16:00-18:00
T. - Rīgas Skolēnu pils 16:00-17:00
C. - LSPA manēža 18:00-20:00
P. - Meža skola. 16:30-18:00
S. - Rīgas Centra humanitārā vsk. 15:00-17:00

Interešu izglītības skolotāji: Ieva Šusta (29433041) un Eva Rozentāle
Jauniešus treniņgrupās uzņem sākot no 10 gadu vecuma. Pulciņā var iestāties, piesakoties pie treneres Elīnas.

 

BJC "Laimīte"
J.Poruka vsk. Gaujas iela 23 , Lībekas iela 27
P-P 16:00-18:00
treneris: Rūdolfs Šadrins t.26394990

 

Klubs "Auseklis"    www.magnets.lv/?page=6

Treneris: Henrijs Freimanis (29156451)

Ādaži

Ādažu BJSS

Gaujas iela 30, Ādaži

Trenere: Tamāra Kosmačeva (29104320)

Alūksne

OK Alūksne    www.aluksne.lv/orient
Pirmd. - Alūksnes valsts ģimnāzija 15:00-16:30
Otrd. - Alūksnes valsts ģimnāzija 15:00-16:30

Trenere: Līga Vabulniece (26243555)

Carnikava

OK Kāpa
Otrd. - 15:00-16:30, 18:00-20:00
Piektd. - 14:00-16:00

Trenere Tamāra Kosmačeva (29104320)

Cēsis

Straupes Pamatskola
Trenere: Aija Alksne (26592343)

Priekuļu vidusskola
Ceturtd. 16:00 - 17:00
Trenere: Ruta Purvinska (29147981)

Pastariņa pamatskola (Lapsu iela 7, sporta zāle)
Ceturtd. 16:00-17:00
Pietkd. 18:30-20:00
Treneris: Igors Bužs (26415450)

Daugavpils

Bērnu un jauniešu centra "Jaunība", OK STIGA
Ķīmiķu ciemats, Inženieru iela 6, OK Stiga
Jaunā Forštate, Klubs "Sudraba avoti", tālr.26318610
Grīva, 6.vidusskola
Treneri: Jānis Gaidelis (28885241), Ļubova Pavļukova (26318610), Nikolajs Grigorjevs (29499733)

Jelgava

Aviācijas ielā 8, Jelgava
Otrd. un Ceturtd. 16:00 - 18:00
Trenere: Ingūna Čākure (26542051)

Jelgavas rajona Aizupes pamatskola
Pirmd. un Ceturtd. 14:00 - 16:00
Treneris: Juris Kļaviņš (29229246)

Jēkabpils

OK Sēlijas mežs
Trenere: Daina Brāliīte (29162633)

Jūrmala

OK Liedags
Treneris: Jānis Bergs (29928638)

Madona

Madonas BJSS

Madonā
Pirmdiena - Svētdiena
Treneri: Gunārs Ikaunieks (26532979)

Kusā
Pirmdiena - Svētdiena
Treneris: Jānis Lejiņš (29783300)

Ogre rajonā

OK Ogre    http://www.okogre.lv/
Trenere: Iveta Holcmane (28374385)

Saldus

OK Saldus
Treneris: Ojārs Ulmanis (26470839)

Saulkrasti

Trenere Dzintra Rēķe, tel. 29335863
Tehniskie treniņi - Indulis Peilāns

Otrdienās pl.15:00-17:00 Saulkrastu sporta halle (novembris - marts)
Sestdienās, svētdienās pl.13:00, apvidū

Smiltene

Smiltenes BJSS orientēšanās nodaļa
Treniņi notiek Grundzāles pamatskolā un tās apkārtnē.
Treneris Māris Stabiņš (29170685)

Talsu un Ventspils rajons

OK "Ziemeļkurzeme"
Talsu rajona Bērnu un jauniešu centrs
Treneris: Andris Leja (26549420)

Tukums

COK Silva
Pirmd. - Tukuma 2.vsk 19:15-20:00
Trešd. - Sveikuļos 16:00
Treneri: Zipis (29232026), Beāte Freimane (26321780)

Valmiera

OK ZVOC
P. pl 17:30 Pārgaujas pamatskolā
O. pl 15:45 iesācēji Pārgaujas pamatskolā
   pl 17.30 Pārgaujas ģimnāzijā
T. pl 17:00 Pārgaujas pamatskolā
C. pl 17:00 Pārgaujas pamatskolā
P. pl 16:00 Valmieras Viestura vidusskolā
S. pl 12:00
Trenere: Ingūna Valdmane (29198221)

 

0.017988920211792