Rogainings ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

8.jūlijs /
Adele, Antra, Ada
IenāktIenāktIenākt

Rogainings

06.07.2020

Pagājušās nedēļas nogalē notika Pusnakts rogainings Kosā, savukārt 12.07 visi tiek gaidīti uz Vivobarefoot rogainingu Salacgrīvā. Un tikai nedēļu vēlāk sekos arī Jelgavas rogainings. Pusnakts rogainingā LRK punkti tika izcīnīti gan vidējā, gan īsajā kategorijā, bet Vivobarefoot un Jelgavas rogainingos būs pieejamas īsās kategorijas distances.

 

02.06.2020

Pēc veiksmīgi aizvadīta attālinātā orientēšanās pasākuma E-rogainings Vecumniekos, Vecumnieku novada dome sadarbībā ar Tūrisma un Orientēšanās sporta klubu Eko O un karšu izdevniecību Jāņa sēta rīkos E-rogaininga sacensības Skaistkalnē. 

(1)
28.02.2020

Parastos gados Embūtē bija pirmais lielais pavasara rogainings un tad līdz nākamajam LK posmam nācās kādu brīdi pagaidīt. Šogad rogaineri sezonu iesāka jau 11. janvārī ar Ziemassvētku kauju rogainingu. 

20.11.2019

Tieši tā nupat sāk izskatīties - rogainingu sezona nekad nebeidzas. Kamēr vēl ar nepacietību gaidām pēdējo LK posmu "Ziemassvētku izvēle", lai uzzinātu, kurš tad plūks laurus LK kopvērtējumā īsajās distancēs, rogainingu kalendārs rāda, ka nākamā sezona sāksies jau janvārī ar Ziemassvētku kauju rogainingu. Bet tas vēl nav viss, jau decembrī atsākas Minirogo treniņsacensību seriāls un, nu jau par tradīciju kļuvušais, Studentu budēļu rogainings, kur var ne tikai krietni izskrieties pa skaisto Rīgu, bet ieskatīties arī aiz slēgtajām studentu korporāciju durvīm.

 

 

20.11.2019

16. novembrī komandas no 14 Latvijas pašvaldībām satikās, lai Jaunpiebalgā un tās ainaviskajā apkārtnē cīnītos par Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu! 64 Latvijas pašvaldību komandas ar 138 dalībniekiem šajā miglainajā novembra dienā noskaidroja uzvarētājus Latvijas ceturtajā Pašvaldību kausa izcīņā.

0,050960063934326