Ziņas - Latvijas Rogaininga kauss uzņem apgriezienus ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.decembris /
Sabīne, Sarma, Klaudijs
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Latvijas Rogaininga kauss uzņem apgriezienus

  06.07.2020

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Pagājušās nedēļas nogalē notika Pusnakts rogainings Kosā, savukārt 12.07 visi tiek gaidīti uz Vivobarefoot rogainingu Salacgrīvā. Un tikai nedēļu vēlāk sekos arī Jelgavas rogainings. Pusnakts rogainingā LRK punkti tika izcīnīti gan vidējā, gan īsajā kategorijā, bet Vivobarefoot un Jelgavas rogainingos būs pieejamas īsās kategorijas distances.

   

  Pusnakts rogainingā īsti izaicinošajā 8h distancē uzvaru izcīnīja MO grupas komanda "Laid mūs tur laimē diet" ar Zigmundu Bīberu un Albertu Jasānu sastāvā . XO komandām pirmie "Paleju Buki" ar Alvitu Mirecku un Andri Mirecki sastāvā, savukār sievietēm labāko rezultātu uzrādīja "SunD" (Sandra Priedīte, Alda Bražūne un Ilze Kronberga). Organizatori bija īpaši pacentušies un apvidū izvietojuši ļoti daudz kontrolpunktus, bet smagais apvidus ieviesa savas korekcijas un pat uzvarētājkomanda pieveica tikai ap 41 km gaisa līnijā un daudz punktus atstāja mežā nepaņemtus. Apvidus bija ļoti zaļš un grūti caurejams, tāpēc pārvietošanās ātrums bija mazs. Lielāki un mazāki pakalni mijās ar bebru appludinātiem purviem un strautiem, aizaugušām takām un jaunaudzēm, kur krūmi, zāle un avenāji veidoja blīvu sienu pāri galvai... Skaisti, vai ne? Dalībnieki atzīst, ka tādu emociju gammu sen nebija saņēmuši.

  Šo svētdien, 12.07 notiks Vivobarefoot rogainings Salacgrīvā, kas ir LRK posms īsajās distancēs. Organizatori sola, ka būs interesanta stratēģiju izvēle, jo būs pieejama ātra pārvietošanās pa ceļiem, bet drosmīgajiem būs iespēja attālumu starp KP saīsināt, riskējot iekļūt necaurejamā jaunaudzē vai bebru pārpludinātā purvā. Kartē būs gan apdzīvotas vietas (Salacgrīva), gan piejūras kāpas un pludmale, gan lielas upes (Salaca), gan mazākas upītes un grāvji, gan meži un purvi. Pieteikšanās sacensībām līdz 9.07 Pieteikumi un nolikums.

  Savukārt jau nākamajā nedēļas nogalē, 18.07, visi tiek aicināti uz vēl vienu LRK posmu īsajās distancēs - Jelgavas rogainingu. Šajā posmā būs iespēja gan izskrieties pilsētā, gan izpētīt Jelgavas piepilsētas mežus. Pieteikšanās līdz 13.07.

  Latvijas Rogaininga kausa kopvērtējums ir pieejams šeit.

   

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,070887088775635