Ziņas - Rogainingu sezona nekad nebeidzas! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

8.jūlijs /
Adele, Antra, Ada
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Rogainingu sezona nekad nebeidzas!

  20.11.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Tieši tā nupat sāk izskatīties - rogainingu sezona nekad nebeidzas. Kamēr vēl ar nepacietību gaidām pēdējo LK posmu "Ziemassvētku izvēle", lai uzzinātu, kurš tad plūks laurus LK kopvērtējumā īsajās distancēs, rogainingu kalendārs rāda, ka nākamā sezona sāksies jau janvārī ar Ziemassvētku kauju rogainingu. Bet tas vēl nav viss, jau decembrī atsākas Minirogo treniņsacensību seriāls un, nu jau par tradīciju kļuvušais, Studentu budēļu rogainings, kur var ne tikai krietni izskrieties pa skaisto Rīgu, bet ieskatīties arī aiz slēgtajām studentu korporāciju durvīm.

   

   

  LK rogainingā noslēgsies ar Ziemassvētku izvēli 26.12, kur notiks arī LK kopvērtējuma apbalvošana. Ja vidējās distancēs laureātus var jau skatīt LK kopvērtējuma tabulās, tad īsajās distancēs daudziem vēl būs jāpacīnās. Vīriem open un veterānu grupā līderis ir Uģis Inka, kuru gan uzvaras gadījumā open grupā pārliecinoši noķertu un veterānu grupā varētu panākt Guntars Mankus. Sievietēm open grupu jau ir uzvarējusi Ilze Cahrausa, bet par pārējo pjedestālu gan vēl būs cīņa. Sievietēm veterānu grupā līderpozīcijās ir Anžela Šapovalova, bet tas var mainīties, jo otrās vietas īpašniecei Dacei Lindei ir par kārtu mazāk. Superveterānu grupā vīriem dalītu pirmo vietu jau nodrošinājuši Ilmārs Kaulakans un Viesturs Ziediņš, savukārt sievietēm - Ilga Elksnīte, kas ir pirmā arī ultraveterānu grupā. Vīriem ultraveterānu grupā pirmais būs Andris Elksnītis. Junioru grupā draudzīgi dalīta pirmā vieta pašlaik Tomasam Neuss-Lucam un Tomasam Reinim Tisam un puišiem nu jālemj, vai pēdējā kārtā nestartēt citās komandās, lai tomēr noskaidrotu, kurš tad ir stiprākais! Junioru meitenēm tabulu katram būs jāpēta pašam, jo tur uz uzvaru, labi nostartējot pēdējā kārtā, var pretendēt daudzas dalībnieces - protams, ja līderes nolemj necīnīties! LK apbalvošana notiks uzreiz pēc Ziemassvētku izvēles rogaininga apbalvošanas.

  Savukārt tiem, kam ziemā grūtāk sevi motivēt iziet paskriet, kā radīts ir minirogainings ROGO, kur 7 kārtās varēs gan patrenēties, gan sacensties, gan izskraidīties, gan izstaigāties. Pirmā kārta ir 1. decembrī un sacensību centrs būs telpu-o norises vieta - LU Zinātņu māja, Jelgavas ielā 3. Šogad būs 3 tumsas posmi (otrdienu vakari) un 4 gaismas posmi - brīvdienu rīti. Tradicionāli - katrā kārtā balvas tiks izlozētas, bet kopvērtējumā - nopelnītas. Reģistrācija jau ir pieejama rogaining.lv. Turpat reģistrācija jau iet pilnā sparā uz Studentu budēļu rogainingu, kurš vairāk vērsts nevis uz sportisko pusi, bet lieliskas atpūtas virzienā, jo rogaininga laikā būs iespēja ieskriet kādā korporācijā, uzmest aci kā viņiem klājas un stiprināties studentu sagādātā enerģijas punktā. Un arī šogad finišā visi tiks cienāti ar lielisko studentu vārīto zupu, varēs atpūsties uzdziedot kādu dziesmu, uzspēlējot biljardu vai iesaistoties citā pēcrogaininga aktivitātē.

  Nākamā gada rogainingu kalendārs jau ir pieejams gan rogaining.lv, gan lof.lv kalendāros. Un Eiropas čempionāts jau arī nav vairs aiz kalniem, jāsāk trenēties, vai ne?

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,047478914260864