Ziņas - Jaunpiebalgā aizvadīts Brīvības rogainings! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

2.jūlijs /
Lauma, Ilvars, Halina
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Jaunpiebalgā aizvadīts Brīvības rogainings!

  20.11.2019

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  16. novembrī komandas no 14 Latvijas pašvaldībām satikās, lai Jaunpiebalgā un tās ainaviskajā apkārtnē cīnītos par Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu! 64 Latvijas pašvaldību komandas ar 138 dalībniekiem šajā miglainajā novembra dienā noskaidroja uzvarētājus Latvijas ceturtajā Pašvaldību kausa izcīņā.

  Par kausa ieguvi 4 stundu distancē sacentās 14 no Latvijas pašvaldībām- drosmīgākās, izturīgākās un uzņēmīgākās. Lielākā pārstāvniecība bija mājiniekiem-Jaunpiebalgas novadam, bet no viesiem- Mārupes novadam, tai pat laikā tālāko ceļu uz Jaunpiebalgu mēroja komandas no Durbes un Saldus novadiem. Kārļa Miesnieka iecienītās ainavas no Viņķu kalna, Gaujas līkločus, Kupolmājas, Jēču kalna  skatus, Piebalgas puses mežus un laukus iepazina arī pašvaldību komandas no Kandavas, Olaines, Saulkrastu, Kocēnu,  Tukuma, Gulbenes, Apes, Alūksnes, Madonas un Vecpiebalgas  novadiem.

  Uzvarētāju balvas vīriešu komandu konkurencē izcīnīja mājinieki-Jaunpiebalgas pašvaldības pārstāvji, sieviešu komandu konkurencē – Gulbenes novads, bet jauktajā – Kocēnu novads!

  Kā jau katru Brīvības rogainingu-ieguvēji ir visi, bet uzvarētājs var būt  tikai viens. Un 2019. gadā Brīvības rogaininga Pašvaldības kausu ieguva Apes novada pašvaldība! Otro vietu ieguva Saldus novads, bet trešo- Kocēnu novads! 

  Īpaši izgatavoto balvu Jaunpiebalgas novada pašvaldības vārdā Apes novada pašvaldības sportistiem pasniedza Jaunpiebalgas Domes priekšsēdētājs Laimis Šāvējs.

  Rezultāti: https://coksilva.lv/sacensibas/brivibas-rogainings/ 

  Uz tikšanos nākamā gadā 14.novembrī Kuldīgā!  

                                                                                

  /COK Silva un Jaunpiebalgas novada pašvaldība

Atlikušo zīmju skaits:

0,17633509635925