Ziņas - PusNAKTS rogainings. KOSA 2019. ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

19.novembris /
Liza, Līze, Elizabete, Betija
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • PusNAKTS rogainings. KOSA 2019.

  25.06.2019

  Valters Kaminskis | Nav komentāru

  Aizvadīts PusNAKTS rogainings. 22.-23.jūnijā tieši pusnaktī devās 51 dalībnieku komanda devās KOSAS apkārtnes pakalnos, ziedošās pļavās un mežos izbaudīt Saulgriežu nakti, rītausmu un saullēktu. Sacensības notika 70 km2 plašā teritorijā, kur bija dabā izvietoti 45 kontroles punkti.

   Par PusNAKTS rogainings absolūtiem uzvarētajiem kļuva Viesturs Šlosbergs un Renārs Skudra (grupa MO, komanda BEZ STRESA, 107 punkti no 170), Jaukto komandu ieskaitē - Madara Apsalone un Jānis Kalniņš (grupa XO, komanda AMPĒRIŅŠ, 93 punkti), Sandra Priedīte un Alda Bražūne (grupa WO, komanda SunD, 73 punkti). Īpašs prieks par FAMILY grupas dalībniekiem. Šajā grupā uzvarēja Gustavs Millers un Elīna Masteiko (komanda DZIMŠANAS DIENAS BALLĪTE, 55 punkti, finiša laiks - 8:00:00!). Visi rezultāti atrdodami: REZULTĀTI.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Iedvesma PusNAKTS rogainingam smelta bērnības atmiņās, neskaitāmās piedzivojumu un rogaininga diennakts sacensībās. Tieši laika posms no pulkst. 00:00 - 08:00 24 stundu rogaininga sacensībās ir izškirošais laiks labam rezultātam. Darbojas tumsas faktors, iepriekš gūtais nogurums un citas maņas.

  Ģimenēs ir spēks. To pierādīja dalībnieki ģimeņu komandu ieskaitē.

   

   

   

   

   

   

  Visbeidzot īpaši vārdi veltāmi rīkotāju komadai.
  Sacensības uzņēma un visos veidos palīdzēja Guntars Sproģis (atpūras bāze EZERROZES). Sacensību rezultātus savā stilā nokārtoja Aivars Žogla (OK ZIEMEĻKURZEME). Lielāko daļu rokdarbu - dalībnieku maisus, karšu ruļļus, reģistrāciju, ziedu pušķus un ozollapu vainagus, paveica Anita Liepiņa. Man nesaprotamus spēkus aizguva fotomeistars Mareks Gaļinovskis (FotoMan.lv), kurš pēc iepriekš negulētas darba nakts distancē Rīga - Valmiera ieradās iemūžināt PusNAKTS rogaininga notikumus. Visu sacensību laiku saimniecības darbos palīdzēja Agris Peipiņš (OK MERIDIĀNS). Jāpiemin arī  gandrīz nemanāmie Velga Buša un Uldis Pekuss, kuri vairāk nekā divu diennakšu laika posmā nodrošināja KP staciju nogādāšanu uz un atgriešanu no paredzētajām 45 KP vietām apvidū. Protams arī neklātienē esošais Raimonds Lapiņš, kurš atjaunoja daļu no 2016.gada Latvijas rogaininga čempionāta kartes.

  PALDIES visim dalībniekiem, kuri ļāvās iecerei piedzīvot Saulgriežu nakti KOSĀ!
  Tiekamies citos rogaininga pasākumos! Iespējams arī 2020. gada 20.-21.jūnijā !

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,045365810394287