Ziņas - Rogaininga sacensības atgriežas Vecumniekos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Zane, Zuzanna
19.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Rogaininga sacensības atgriežas Vecumniekos

  19.03.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  31. martā Vecumnieku novadā norisināsies pirmais Misas rogainings.

  Pērn septembra nogalē Vislatvijas Orientēšanās nakts ietvaros sešās Latvijas pilsētās norisinājās nakts rogainings - Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, Talsos, Limbažos un Vecumniekos. Sacensības rīkoja Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta”.

  Vecumniekos sacensības organizēja novada dome un orientēšanās sporta klubs “Eko O”, pulcējot vairāk kā 110 dalībniekus, no kuriem apmēram 90 bija vietējie iedzīvotāji. Saņemot šādu atsaucību, nolemts 2018. gadā rogainingu rīkot gan pavasarī, gan rudenī.

  Misas teritorija ir bagāta ar lauku un meža ceļiem, taciņām, stigām un grāvjiem, paverot plašas iespējas distanču plānotājiem sagatavot interesantu maršrutu. Netrūks arī mežu, kuros pārvietoties pēc azimuta. Sacensību centrs atradīsies Misas vidusskolā. Ierašanās plānota no plkst. 10:30, bet starts plkst. 12:00.

  Pavisam distancē tiks izvietoti 38 kontrolpunkti un kopējā kilometrāža pa gaisa līniju būs aptuveni 35 km. Sacensību organizatori atklāj, ka būs gan vieglāki, gan sarežģītāki kontrolpunkti, kā arī distanču plānošanā būs jāpalauza galvu.

  Sacensības organizē Vecumnieku novada dome sadarbībā ar orientēšanās klubu "Eko O" un karšu izdevniecību "Jāņa sēta". Sacensības atbalsta SIA "Keefa", SIA "Ābolis" un "Bruknas Kalnu Svētību kopiena".

  Plašāka informācija un nolikums atrodams šeit

  Distanču plānotājs un galvenais tiesnesis: Mārtiņš Šteinalts (Eko O)

  Reģistrācija: Andris Leja (OK Ziemeļkurzeme) 

  Rezultāti: Krista Strautniece (OK Alnis)

Atlikušo zīmju skaits:

0.040655136108398