Ziņas - Piedzīvojums Daugavpils pilsētā un novadā - Daugavpils rogainings ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

8.jūlijs /
Adele, Antra, Ada
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Piedzīvojums Daugavpils pilsētā un novadā - Daugavpils rogainings

  04.07.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Sestdien, 15. jūlijā, Daugavpils 16. vidusskolā pirmo reizi Daugavpilī startēs komandu orientēšanās sacensības “Daugavpils rogainings”. Sacensību ietvaros komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sacentīsies 2, 4 vai 6 stundu distancēs Daugavpils pilsētas un novada teritorijās, ar kartes palīdzību meklējot pēc iespējas vairāk kontrolpunktu ar lielāko punktu vērtību ierobežotā laika posmā.

  Rogaininga sacensības ir lielisks veids, kā iepazīt pilsētu no cita skatu punkta, kļūstot pats sev par gidu, jo dalībnieku komandas pašas izvēlas apmeklējamo kontrolpunktu secību un skaitu. Apvienojoties komandā ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem, varēsiet doties savā piedzīvojumā pa Daugavpils pilsētu un tās apkārtni. Sacensību apvidus aptvers lielāko daļu Daugavpils pilsētas mikrorajonu, ieskaitot vairākus Daugavpilī iecienītus tūrisma un aktīvās atpūtas objektus, kā arī lielu daļu no Jaunās Forštates meža masīva.

  Katra komanda var izvēlēties sev piemērotāko laika limitu – 2 stundu kontrollaikā distancē bieži vien dodas ģimenes un aktīvās atpūtas piekritēji, 4 stundās distanci veic piedzīvojumu meklētāji un atraktīvās draugu komandas, savukārt 6 stundu distanci izvēlas pieredzējuši pārstāvji no orientieristu, skrējēju un citu sporta veidu vidus.

  Daugavpilī šāda veida sacensības norisināsies pirmo reizi, taču šis gads ir izvēlēts ne velti – jau 18.-19. augustā Rāznas ezera apkaimē norisināsies Pasaules čempionāts rogainingā, kurā 24 stundu distancē sacentīsies šī sporta veida entuziasti. Arī Daugavpils rogainingā gaidīsim meistaru komandas. Taču īpaši aicinām uzdrīkstēties piedalīties tos, kuri vārdu “rogainings” dzird pirmo reizi – tā ir iespēja aktīvi pavadīt laiku ar sev tuviem cilvēkiem, noslēgumā iegūstot ne tikai mēneša piedzīvojumu devu, bet arī gardu zupu un īpašo sacensību nozīmīti.

  Reģistrēšanās sacensībām un detalizētāka informācija pieejama sacensību organizatoru mājas lapā www.okstiga.com. Piesakoties sacensībām laicīgi (līdz 6. jūlijam), komandām ir jāmaksā zemāka dalības maksa.

   

  Sacensības organizē Daugavpils orientēšanās klubs “Stiga” ar Daugavpils pilsētas dome Sporta un jaunatnes departamenta Sporta nodaļas atbalstu. Par balvām piedzīvojumu meklētājiem gādā mūsu atbalstītāji: Pernes L (Long Chips), Coca-Cola HBC Latvija, piedzīvojumu parks “Daugavpils Tarzāns”, BumBumba, Daugavpils skrošu rūpnīca, Latgales vēstniecība “GORS”, Escape Room Daugavpils, SUPup, Daugavpils Veikparks un Zinātkāres centrs “Zinoo” Daugavpils. Par informācijas izplatīšanu gādā “Latgales laiks” un “Solyanka”.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,053256988525391