Ziņas - No šodienas atvērta pieteikšanās 2017. gada Pasaules čempionātam rogainingā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • No šodienas atvērta pieteikšanās 2017. gada Pasaules čempionātam rogainingā

  01.12.2016

  Rogaining.lv | Nav komentāru

  No šī gada 1. decembra sākas pieteikšanās Pasaules čempionātam rogainingā, kas 2017. gada 18.-19. augustā notiks Latvijā, Rāznas Nacionālā parka teritorijā.

  Reģistrēšanās atvērta visiem dalībniekiem, neatkarīgi no priekšrocību statusa. Noteiktais maksimālais dalībnieku skaits ir 1000, tāpēc visi nopietnie interesenti visticamāk kļūs par sacensību dalībniekiem. Reģistrējoties līdz 1. janvārim dalībniekiem tiek piedāvāta izdevīgāka dalības maksa. Galvenais kritērijs kopējā reģistrācijā ir pieteikuma iesniegšanas laiks.

  Reģistrēšanās procedūra paredz, ka spēcīgākajiem sportistiem tiek dota priekšroka, ja tie reģistrējas pirmo divu nedēļu laikā. Šo sportistu saraksts publicēts tīmeklī Starptautiskās Rogaininga federācijas (IRF) lapā un arī Pasaules čempionāta lapā.

  Atgādinām, ka sacensības šoreiz notiek tikai 24 stundu formātā. Protams, ikviena komanda var izvirzīt arī savus mērķus - noiet N kilometrus, izturēt M stundas, apmeklēt K kontrolpunktus, bet galvenais - būt gada nozīmīgākā rogaininga pasākuma dalībnieku vidū. Tas šoreiz arī būs divu gadu lielākais rogaininga pasākums pasaulē, kas nākamgad notiks tepat majās - Latvijā. Nākamais pēc tam pasaules čempionāts rogainingā notiks tikai 2019. gadā Spānijā.

  Sacensību mājas lapā jau šobrīd iespējams iepazīties ar kritērijiem dalībnieku reģistrācijā un reģistrācijas sistēmas kārtību, kā arī izpētīt 2. biļetenu un citu informāciju par pasākumu.

  Pirmās pusstundas laikā, kopš pieteikšanās atvērta, savu dalību čempionātam reģistrējušas jau 19 komandas no 4 valstīm - Latvijas, Igaunijas, Somijas un Austrālijas.
   

Atlikušo zīmju skaits:

0,047344923019409