Ziņas - Zaķumuižas TR2015 ir beidzies, lai dzīvo Jaunciema TR2016! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Zaķumuižas TR2015 ir beidzies, lai dzīvo Jaunciema TR2016!

  30.09.2015

  Henrijs Freimanis | Nav komentāru

  Prom no pilsētas putekļiem, smakām, steigas un trokšņiem, prom – dabā baudīt skaisto un saulaino atvasaru Zaķumuižas apkārtnē devās vairāk kā 700 rogaininga piekritēju. Izvēles iespējas un apkārtnes plašumu, draugu un vienlaikus komandas sadarbību, varēja pārbaudīt 4 un 8 stundu garumā, bet absolūti individuālisti savus spēkus lika lietā pus - un Maratona orientēšanās distancēs, kur distanču garumi pietuvināti saviem klasiskajiem vieglatlētikas brāļiem – 21km un 42km. Šogad sacensībās piedalījās sportisti no 4 valstīm - Izraēlas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Arī šoreiz varēja baudīt dabas kontrastus - purvus, upītes, grāvjus, kurus vietām bija uzpludinājuši bebri, bet pārsvarā mūs priecēja parkveida priežu mežs un jaunaudzes.
  Kā jau ierasts, bērni varēja līdzināties saviem vecākiem un doties 4 stundu pārgājienā apmeklējot gan kontrolpunktus, gan uzspēlēt spēles un piedalīties rotaļās, gan kopīgi papusdienot brīvā dabā.
   
  Uz pjedestāla augstākā pakāpiena 4 stundu konkurencē kāpa komanda ISOSTAR (Jānis Krūmiņš un Atis Rešķis), bet 8 stundu konkurencē komanda Paleju Buks ar Slapju Kreklu (Andris Mireckis un Anita Liepiņa) , pus – Maratotā Irita Puķīte un Edijs Dzalbs un Maratonā Guntis Māliņš .
   
  Balvas sarūpēja ELKOR Sport un Magnēts. Bet par jauko noskaņu parūpējās laika apstākļi un Jūs - dalībnieki.
   
   
   
  Paldies, ka piedalījāties, paldies, ka bijāt ar mums.
  Uz tikšanos Tautas Rogainingā 2016. gada atvasarā – Jaunciemā 25. septembrī!
  Rezultāti un bildes atrodami šeit
  Video – drīz būs!

Atlikušo zīmju skaits:

0,14719009399414