Ziņas - Latvijas sportisti dodas uz Pasaules čempionātu rogainingā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Latvijas sportisti dodas uz Pasaules čempionātu rogainingā

  18.08.2015

  Matīss Ratnieks | Nav komentāru

  Šonedēļ 75 Latvijas sportisti dodas uz Somiju, kur 200km uz ziemeļiem no Polārā loka Saariselkā notiks Pasaules čempionāts rogainingā. Pasaules čempionātā piedalīsies apmēram 850 sportisti no 23 valstīm. Kurš izrādīsies veiksmīgāks 24 stundu ilgajā cīņā ar skarbo ziemeļu dabu, purviem, odiem, nogurumu? To redzēsim rezultātu tabulā, bet arī Latvijai ir komandas, kuras var reāli iesaistīties cīņā par medaļām. Turēsim īkšķus, lai izdodas!

  Organizatori 100 komandām piešķirs GPS raidītājus. Iespējams, ka šo komandu ceļam varēs sekot līdzi tiešraidē. Čempionāta mājas lapa http://wrc2015.rogaining.fi/ 

   

  Nākamajā gadā Pasaules čempionāts notiks rogaininga dzimtenē Austrālijā. Bet 2017. gadā sportisti par čempionu medaļām cīnīsies Latvijā, Rāznas ezera apkārtnē. Jau uz Somiju daudzi Latvijas sportisti dosies ar krekliņiem, uz kuriem rakstīts Welcome to LATVIA WRC2017.

   

  Piektdien sacensību centrā notiks arī IRF (Starptautiskās Rogaininga federācijas) padomes tikšanās, kurā klātienē tiks izrunāti sporta veidam šobrīd aktuālākie jautājumi.

   

  Tie, kas nedodas uz Somiju, šajā nedēļas nogalē Rīgā var izmēģināt velofotorogainingu http://velofoto.lof.lv/

Atlikušo zīmju skaits:

0,032153844833374