Ziņas - Gatavi startiem ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Gatavi startiem

  18.03.2014

  Valters Kaminskis

  Gadu no gada dažādi rogaininga notikumi mūs aizved tuvos un tālos ceļos, lai atkal būtu iespēja nostāties uz starta līnijas gatavībā doties pretim kontrolpunktiem līdz pat 24 ilgos meklējumos. Kas bijis un kas būs, neliels ieskats jautājumos par tēmu.

  2013.gads bija bagāts ar rogaininga notikumiem gan Latvijā, gan aiz robežām. 4 galvenie rogainingi Latvijā pulcēja atbilstoši 203, 272, 524 un 343 dalībniekus visā sezonas garumā. Latvijas čempioni – Jānis Blanks un Kristaps Epners gan pieļāva Igaunijas ciemiņu pārākumu Latvijas kausa vērtējumā. 2013.gada Eiropas un pasaules čempionātos bijām pārstāvēti kuplā slaitā, guvām visāda kaluma medaļas un godalgotās vietas. Eiropas čempionātā Spānijā 8.absolūti labakais rezultāts un 1.vieta XO grupā – Anita Liepiņa un Valters Kaminskis, pasaules čempionātā Krievijā 14.absolūti labākais rezultāts un 1.vieta XV grupā – Anita Liepiņa un Valters Kaminskis. 

  Ko mēs sagaidām šajā gadā? LV rogaininga kalendārā jau iezīmēti galvenie rogaininga notikumi gan Latvijā, gan pasaulē. Skaidri zināms, ka šogad 12.-13.jūlijā pilnīgi jaunā apvidū, pie Lejasciema, notiks Latvijas rogaininga čempionāts, kuru gatavos jauns organizators – OK „Pūznis”. Pilnīgi skaidrs, ka būsim pārstāvēti Eiropas rogaininga čempionātā Igaunijā (pašlaik 38 komandas no 239 un 82 dalībnieki no 510 reģistrētajiem), kā arī dosimies uz pasaules rogaininga čempionātu ASV (pašlaik 18 dalībnieki no 411 reģistrētajiem). Daži no rogaineriem jau treniņu nolūkos ir pārskrējuši pāri GranKanārijas salai, citi krāj kilometrus ziemas sezonas treniņos. 

  Rogainings – pieteikoši reti, lai neapniktu, pietiekoši bieži, lai būtu iemesls gatavoties startiem!

  Pirmais pasākums jau 3.-4. maijā pie Popes. Tiekamies uz starta līnijas!

Atlikušo zīmju skaits:

0,047491073608398