Ziņas - Rudens lielā pastaiga – Tautas rogainings ir klāt! ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Rogaininga ziņas

 • Rudens lielā pastaiga – Tautas rogainings ir klāt!

  23.09.2013

  Paņem savus draugus aiz rokas un tad dodies baudīt atvasaru jaunnedēļ 29.septembrī svētdienā 4 vai 8 stundu Tautas rogainingā. Būs gana daudz parkveida meža ar interesantām kāpām, būs arī savs džunglītis ekstrēmāk noskaņotajiem. Pašreiz grāvji ir sausi vai gandrīz sausi, ja daudz nesalīs, tad distanci varēs veikt sausām kājām. Kartē ar sarkanu svītrojumu iekrāsotas nešķērsojamās teritorijas – apsētie lauki un lidosta. Protams būs arī jaunie priedīšu stādījumi – esiet saudzīgi un nešķērsojiet tās!

  Ar sacensību nolikumu var iepazīties šeit:

   

  Individuālistiem paredzētas maratona un pusmaratona distances. Garumi tik tiešām pietuvināti klasiskajam skriešanas maratonam un pusmaratonam. Ja kustībā dabā vienatnē ar sevi vēlaties pavadīt vairākās stundas, tad šīs distances būs īstās! Maratona un pusmaratona distances ir plānotas katra 3 apļos ar atgriešanos dzeršanas punktā (100kp) sacensību centra tiešā tuvumā. 

   

  Uzmanību vecākiem! Bērniem 4 stundu rogaininga laikā paredzēts bērnu pārgājiens ar speciālajiem uzdevumiem. Pieteikšanās bērnu pārgājienam šeit.

  Balvas no Fazer, ELKOR SPORT un, protams, medus.

  FAZER Elkor 

   

  Visi dalībnieki piedalās loterijā par divām Garmin balvām - pulksteņiem. Tā notiks pēc dalībnieku apbalvošanas pēc  14:30 un pēc 18:30.

   

  Piesakies!

  Video no iepriekšējā gada apskatāms šeit:

  http://www.youtube.com/watch?v=dUOxIQFdsHY&feature=youtu.be

  Bildes no Tautas rogaininga 2012 šEIT

Atlikušo zīmju skaits:

0,050778150558472