Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Anda, Andīna
20.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • LOF ārpolitikas sleja

  17.01.2017 | 3 komentāri

  Pagājušās nedēļas nogalē kopā ar Jāni Lazdānu piedalījāmies interesantā pasākumā Kopenhāgenā. Tad, kad pagājušajā gadā IOF kongresa laikā mani uzaicināja piedalīties NORD grupas sanāksmē, es īsti nemaz nesapratu, kas gaidāms. Pat braucot uz Kopenhāgenu, mums abiem ar Jāni bija visai miglains priekšstats, ko mēs darīsim šajā sanāksmē. Skaidrs bija tikai tas, ka tiks apspriesti WOC jautājumi, tādēļ mums abiem tur noteikti jābūt. Galarezultātā sanāksme izrādījās ļoti interesanta un vērtīga, tādēļ nolēmu par to uzrakstīt šīs nedēļas slejā.

  lasīt vairāk ...
 • Sociālās atbildības sleja

  10.01.2017 | 5 komentāri

  Cīnoties katrs ar savām sadzīves grūtībām, bieži aizmirstam to, ka cilvēki ir sociālas būtnes. Dažs indivīds savā spēku pilnbriedā, kad viņam ir daudz enerģijas, veselības un naudas, aizmirst par citiem cilvēkiem, cīnās tikai par savām interesēm un ar pārākumu noskatās uz dzīves pabērniem. Diemžēl šāda attieksme mūsdienu Latvijā nav retums, lielai daļai valsts vadītāju un pārtikušo cilvēku ir tieši šāda pozīcija un attiecīgi sociālā arogance ir plaši izplatīta arī visā mūsu sabiedrībā. Lepojos ar to, ka orientieristi tādi nav. Mēs parūpējamies gan par sevi, gan par apkārtējiem, tādējādi demonstrējot augstu kultūras un sociālās atbildības līmeni. Pagājusī nedēļa bija apliecinājums mūsu sociāli atbildīgajai stājai. Saskaitīju veselus četrus notikumus vienas nedēļas laikā, kuros mēs apliecinājām, ka mums nav vienaldzīga sabiedrība un mūsu līdzcilvēki. Protams, visi šie pasākumi bija ar orientēšanās elementiem.

  lasīt vairāk ...
 • Jaunā gada apņemšanās sleja

  03.01.2017 | 2 komentāri

  Masu medijos daudz ironizē par tā saucamo Jaunā gada apņemšanos, jo lielākā daļa no labajiem nodomiem izplēnot jau janvāra vidū. Domāju, ka šāda ironija ir nevietā. Gluži otrādi, apņemšanās ir ne tikai jāizdomā, bet arī jānoformē vārdos un jāuzraksta. Skaļi pateiktam un uzrakstītam vārdam ir mistiski liels spēks, mūsu domas nereti pie tā atgriežas visa gada garumā un tādējādi dažādi iepriekš nezināmi risinājumi atnāk gluži negaidot. LOF vadības starpā aprunājāmies, kādas gan ir mūsu lielākās vēlmes 2017. gadā, es uzņemos iniciatīvu tās noformulēt vārdos.

  lasīt vairāk ...
 • Pateicības sleja

  27.12.2016 | 1 komentārs

  Rit pēdējās gada dienas un pienācis laiks atskatīties uz pagājušā gadā paveikto. Uzreiz jāsaka, ka gada laikā esam padarījuši tiešām daudz. Iecere par orientēšanās spara ratu, kuram katrs no mums pieliek savu spēku un enerģiju, pamazām realizējas un mēs droši tuvojamies savam mērķim: “Orientēšanās būs nozīmīgākais tautas sporta veids Latvijā 2020. gadā.” Gada pēdējā slejā vēlos ar pateicību pieminēt tos daudzos entuziastus, kuri palīdz attīstīties mūsu sporta veidam. Uzreiz jāsaka, ka šādu cilvēku ir ļoti daudz, tādēļ lūdzu piedošanu tiem, kuri šeit neatradīs savu vārdu – patiesi, visus notikumus vienā slejā nav iespējams ietvert.

  lasīt vairāk ...
 • Finansiālās patstāvības sleja

  20.12.2016 | Nav komentāru

  Labdien!

   

  Pagājušajā nedēļa diemžēl piedzīvoju divas nepatīkamas atklāsmes. Pirmkārt, izrādījās, ka manu uzņēmumu grupa Eco Baltia dažādu uzskaites īpatnību dēļ šogad būs ar mazāku oficiālo peļņu, līdz ar to mazāks būs peļņas nodoklis, līdz ar to arī tā peļņas nodokļa daļa, ko šogad varēs ziedot LOF nav viss 20 000 EUR kā pagājušajā gadā, bet ievērojami mazāk. Otrkārt, izrādījās, ka Latvijas Gāzē, līdz ar vadības maiņu ir mainījusies arī attieksme pret atbalstāmajām federācijām. Kalvīša kungs ir kļuvis ne tikai par Latvijas Gāzes vadītāju, bet arī par Latvijas Hokeja federācijas vadītāju, tādēļ šogad orientieristiem cerēt uz tradicionālo atbalstu 10 000 EUR apmērā ir praktiski nereāli.

  lasīt vairāk ...

0.025830030441284