Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Madonas sporta centra nedēļa

  14.04.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, lasītaj!

  Ceturtdien, 9. aprīlī notika jau daudzkārt pieminētais seminārs Madonā, kurā piedalījās Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas vadītājs Jānis Upenieks, Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einars Fogelis, Biatlona federācijas prezidente Baiba Broka, Biatlona federācijas viceprezidents Gundars Upenieks, Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, vairāki citi Madonas pašvaldības pārstāvji un 3 Orientēšanās federācijas pārstāvji – Pēteris Apinis, Gunārs Ikaunieks un es.

  lasīt vairāk ...
 • Kurzemes Pavasara nedēļa

  08.04.2015

  Labdien!

  LOF darbība galvenokārt ir mērķēta uz finansējuma piesaisti LOF un dažādu projektu attīstībai. Šobrīd Eiropas Savienība izveidojusi jaunu programmu Erasmus+, kas paredz finansējumu sporta aktivitātēm. Viena no šādām aktivitātēm ir pārrobežu programma, kuras ietvaros vairākas valstis kopā veido kādu sporta pasākumu. LOF sadarbībā ar Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Zviedrijas federācijām vēlas veidot „Skolu karšu projektu”. Šajā projektā visās šo valstu skolās tiktu uzzīmētas kartes un skolās vienlaicīgi varētu notikt orientēšanās sacensības. Ar savu masveidību šis projekts varētu pretendēt arī uz Ginesa Pasaules rekordu. Tieši tāpēc aizvadītajā nedēļā mēs runājām ar diviem potenciālajiem projekta rakstītājiem, kas ar savu pieredzi un kompetenci varētu šādu projektu uzrakstīt.

  lasīt vairāk ...
 • Pirmā LOF privātā ziedojuma nedēļa

  31.03.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, orientierist!

  Aizvadītās nedēļas sākumā mēs ar Matīsu Ratnieku, kurš šobrīd atrodas SIA “OLatvija” direktora amatā, turpinājām darbu pie Siguldas O!Festivāla sagatavošanas. Tagad jau droši sakām, ka varat kalendārā atzīmēt 16. maija sestdienu, lai to pavadītu skaistajā Siguldā, kur norisināsies šogad pirmais O!Festivāls. Šī aizraujošā pasākuma ietvaros būs iespēja piedalīties tādos orientēšanās paveidos, kā labirints, foto orientēšanās, leģendas un pilsētas sprints. Sacensību centrs būs Siguldas svētku laukumā un O!Festivāls norisināsies paralēli Latvijas čempionātam sprinta distancē. Piedalīties aicināti visi orientieristi, viņu ģimenes un citi interesenti, jo katrs atradīs sev saistošāko disciplīnu. Dalība pasākumā būs bez maksas.

  lasīt vairāk ...
 • Rīgas rogaininga nedēļa

  25.03.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, orientierist!

  Šobrīd LOF ļoti neatlaidīgi strādā pie tā, lai notiktu strauja attīstība un izvirzīto mērķu sasniegšana. Lai tam visam būtu vieglāk izsekot, mēs, LOF vadība, vēlamies ieviest jaunu tradīciju - prezidenta sleja. Šeit jūs varēsiet lasīt par LOF darbu, projektu virzību, valdes sēžu norisi un citām aktualitātēm.

  lasīt vairāk ...

0,043555974960327