Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.jūlijs /
Indriķis, Ints, Namejs
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • O!Festivāla un Latvijas čempionātu nedēļa

  19.05.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, sportist!

  Aizvadītās nedēļas nozīmīgākais moments bija Eiropas projekta iesniegšana Erasmus + programmai 14. maijā. Projekta nosaukums ir „Age of orienteering” jeb „Orientēšanās laikmets” un dienu iepriekš, 13. maijā, tas tika apskatīts un apstiprināts LOF valdes sēdē. Projekta kopīgā tāme ir gandrīz pusmiljons eiro un tā apstiprināšanas gadījumā, tas būs lielākais projekts LOF vēsturē. Atbild par projektu gaidāma oktobrī, bet tagad aicinu visus turēt īkšķus, bet mēs ar Pēteri Apini un projekta konsultantiem nodarbosimies ar projekta lobēšanu Briseles labirintos. Jāatzimē gan, ka projekta īstenošanu palēnām sāksim jau tagad, lai, pozitīvas atbildes gadījumā, būtu jau kādas iestrādes.

  lasīt vairāk ...
 • Birokrātijas nedēļa

  11.05.2015 | Nav komentāru

  Labdien, orientierist!

  Saulainie laika apstākļi aicināt aicina doties izkustēties kādās sacensībās, diemžēl LOF vadības darbs pieprasa arī daudz laika veltīt organizatoriskām un dažkārt pat tīri birokrātiskām lietām. Trešdien biju devies uz Izglītības ministriju, lai iepazītos ar mūsu valsts sporta jomas vadītāju Edgaru Severu.

   

  lasīt vairāk ...
 • Rēzeknes un Vestienas nedēļa

  06.05.2015 | Nav komentāru

  Labdien, orientierist!

  LOF turpina darbu pie daudzajiem LOF projektiem. Matīss Ratnieks pieķēries pie orientēšanās karšu klasificēšanas un karšu reģistra veidošanas. Juris Knēts apņemies sakartot sacensību inspektoru sistemu un izveidot sacensību novērtēšanas sistēmas izveidi. Henrijs Freimanis uzņēmies apkopot informāciju par jauniešu orientēšanās treniņiespējām Latvijā un treniņgrupu atjaunošanu vietās, kur to vairs nav, bet ir bijis. Valtera Kaminska uzdevums ir sakārtot un uzlabot LOF mājas lapu, kā arī ieviest angļu valodas tulkojumu. Jāatzīmē, ka šie ir tikai daži no aktīvajiem LOF projektiem.

   

  lasīt vairāk ...
 • „Rīgas leģendu” un „xRace ” nedēļa

  29.04.2015 | Nav komentāru

  Labdien, domu biedri!

  Eiropas Savienības piešķirtās iespējas saņemt finansējumu sporta attīstībai iniciēja intensīvu LOF darbu pie koncepciju attīstīšanas par orientēšanās sporta tagadni un nākotni. Pagājušajā nedēļā notika kārtējā prāta vētra par šiem jautājumiem, kurā piedalījās projekta rakstīšanas konsultanti, Andris Rupais, Matīss Ratnieks un es. Vēlos dalīties ar secinājumiem un iecerēm, kas tajā radās.

   

  lasīt vairāk ...
 • Rīgas kausu nedēļa

  20.04.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, orientierist!

  Aizvadītās nedēļas darbi iesākās pirmdienā, kad mēs trīs LOF valdes locekļi – Matīss Ratnieks, Ģirts Mamis un es, tikāmies ar Eiropas projekta rakstītājiem. Ar šiem speciālistiem vienojāmies, ka projekta mērķis ir orientēšanās sporta, kā tautas sporta veida, attīstība. Projektu iesniegsim Eiropas nesen izveidotajā Erasmus+ programmā, kas atbalsta sporta attīstību Eiropā. Kā projekta inovatīvo risinājumu vēlamies ieviest visiem pieejamu GPS sekošanu. Šobrīd situācija ir tāda, ka mūsdienu tehnoloģijas tikai lielākajās sacensībās līdzjutējiem atļauj sekot labākajiem elites skrējējiem. Mūsu ieceres ir padarīt GPS sekošanu vienkāršu un visiem pieejamu izmantojot mobilās ierīces. Tas nozīmētu, ka jebkura orientierista līdzjutēji varētu sekot līdzi skrējējam sacensību vai treniņu laikā.

  lasīt vairāk ...

0,031914949417114