Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Anda, Andīna
20.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Pasaules kausa nedēļa

  10.06.2015 | Nav komentāru

               Vasarai iesākoties, izlaidumu sezona ir sākusies ar pilnu sparu. LOF bija tas gods piedalīties Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolas izlaidumā, kur apliecību par profesionālās ievirzes izglītību ieguva 35 absolventi no džudo, volejbola un orientēšanās sporta nodaļām. Matīss Ratnieks, pārstāvot Latvijas orientēšanās federāciju, uzrunāja un apsveica šīs skolas absolventus un novēlēja tiem veiksmi tālākā izaugsmē.

  lasīt vairāk ...
 • Baltijas čempionāta nedēļa

  02.06.2015 | Nav komentāru

  Laba diena, lasītāj!

  Maija pēdējā pirmdienā biju jau iepriekšējā slejā minētajā vizītē  Kultūras ministrijā. Tikos ar projekta „Latvijas simtgade” vadītāju Leonardu Ķesteri. Īsā prezentācijā iepazīstināju Leonardu ar orientēšanās sportu, pastāstīju, ka Latvija 2018. gadā ir uzņēmusies organizēt Pasaules orientēšanās čempionātu un ka vēlamies padarīt šo čempionātu par daļu no Latvijas simtgades svinībām.

  lasīt vairāk ...
 • Slaviņu zelta kāzu nedēļa

  26.05.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, domu biedri!

  Nedēļa iesākās ar vēl viena projekta iesniegšanu. Šoreiz to iesniedzām LSFP projektu konkursam „Tālākizglītības programmu īstenošana sporta speciālistiem”. Latvijā sporta skolu treneri tiek finansēti pēc principa – nauda seko sportistam, kas nozīmē to, ka trenerim ir jāsavāc sportistu grupa, lai saņemtu atalgojuma no valsts. Pietam trenera audzēkņiem ir jāsasniedz rezultāti starptautiskos sacensībās, lai saņemtu algu paaugstinājumu.

  lasīt vairāk ...
 • O!Festivāla un Latvijas čempionātu nedēļa

  19.05.2015 | Nav komentāru

  Sveiks, sportist!

  Aizvadītās nedēļas nozīmīgākais moments bija Eiropas projekta iesniegšana Erasmus + programmai 14. maijā. Projekta nosaukums ir „Age of orienteering” jeb „Orientēšanās laikmets” un dienu iepriekš, 13. maijā, tas tika apskatīts un apstiprināts LOF valdes sēdē. Projekta kopīgā tāme ir gandrīz pusmiljons eiro un tā apstiprināšanas gadījumā, tas būs lielākais projekts LOF vēsturē. Atbild par projektu gaidāma oktobrī, bet tagad aicinu visus turēt īkšķus, bet mēs ar Pēteri Apini un projekta konsultantiem nodarbosimies ar projekta lobēšanu Briseles labirintos. Jāatzimē gan, ka projekta īstenošanu palēnām sāksim jau tagad, lai, pozitīvas atbildes gadījumā, būtu jau kādas iestrādes.

  lasīt vairāk ...
 • Birokrātijas nedēļa

  11.05.2015 | Nav komentāru

  Labdien, orientierist!

  Saulainie laika apstākļi aicināt aicina doties izkustēties kādās sacensībās, diemžēl LOF vadības darbs pieprasa arī daudz laika veltīt organizatoriskām un dažkārt pat tīri birokrātiskām lietām. Trešdien biju devies uz Izglītības ministriju, lai iepazītos ar mūsu valsts sporta jomas vadītāju Edgaru Severu.

   

  lasīt vairāk ...

0.028631925582886