Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Anda, Andīna
20.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Veterānu un junioru nedēļa

  14.07.2015 | Nav komentāru

  Laba diena, lasītāj!

   

              Nedēļas svarīgākais notikums bija IOF jeb Starptautiskās Orientēšanās federācijas WMOC 2019 inspektora Deivida Meija vizīte Latvijā. Deivids kopā ar LOF pārstāvjiem apmeklēja Kāpas sacensību centru, paviesojās Rīgas domē un Olimpiskajā centrā, kur tikās ar Olimpiskās komitejas vadību, kā arī tika organizētas tikšanās ar Carnikavas un Babītes domes vadībām. Deividam tika izrādītas arī WMOC sacensību norises vietas un apspriesti citi ar šīm sacensībām saistīti aktuāli jautājumi.  Pēc IOF pārstāvja vizītes nonācām pie secinājumiem, ka Latvijā ir Pasaules līmeņa apvidi (Lilaste un Bumbukalns) un lieliska sprinta fināla vieta ir Vecrīga. Vienīgais darvas piliens bija Kāpas 2. dienas anulētā distance un Deivida jautājums, kā mēs novērsīsim šādus gadījumus lielāka mēroga sacensībās. Par šo un citiem līdzīgiem jautājumiem noteikti diskutēsim LOF valdes sēdē, kas notiks nākamtrešdien 22.jūlijā.

  lasīt vairāk ...
 • Kāpas nedēļa

  07.07.2015 | Nav komentāru

  Sveicināti, lasītāji!

  Jūlija pirmā nedēļa aizvadīta un tā Latvijas orientēšanās federācijai bijusi gana ražīga. Nedēļas sākumā es Matīss un Beāta Zaļaiskalna tikāmies ar moderatoru, konsultantu Māri Milleru, kurš LOF palīdzēs strukturēt un organizēt Madonā gaidāmo semināru. Šī semināra mērķis ir veidot vienotu izpratni un koordinēt rīcību, lai piesaistītu orientēšanas sporta sistēmas attīstībai nepieciešamo finansējumu un turpmāko piecu gadu laikā orientēšanās sports kļūtu par nozīmīgāko tautas sporta veidu Latvijā. Seminārā piedalīsies ap 20-30 dalībnieku, kas pārstāv dažādas orientēšanās sporta attīstībā ieinteresētās puses: LOF valde, orientēšanas sporta treneri, pašvaldību pārstāvji, pārstāvji no Izglītības un Zinātnes ministrijas (IZM) un Saeimas atbildīgajām institūcijām. Seminārā tiks pārrunāti arī orientēšanas sporta aktuāli jautājumi, tendences, laba pieredze, attīstības iespējas. Diskusiju rezultāti veidos pamatu LOF turpmākām darbībām un vadlīniju izstrādei IZM un pašvaldībām.

  lasīt vairāk ...
 • Čempionātu nedēļa

  30.06.2015 | Nav komentāru

  Sveiki, sportisti!

  Sākusies vasara un rosība pamazām norimst gan ierēdņu kabinetos un gaiteņos, gan  LOF valdes darbā. Nozīmīgākās ziņas mums ir no Latvijas sporta federāciju padomes, kur Pēteris Apinis ļoti aktīvi cīnījās par papildus finansējumu LOF. Rezultātā mums būs iespēja šogad noorganizēt 3 O!Festivālus un semināru par jauno treneru problemātiku 24. un 25. augustā Smecersilā.

  lasīt vairāk ...
 • O!Festivāla un Sprinta stafetes nedēļa

  25.06.2015 | Nav komentāru

  Līgo, līgo!

  Pirms svētku nedēļa aizvadīta darbu pilna. Ceturtdien norisinājās ikmēneša LOF
  valdes sēde. Spriedām par Madonas sporta centra attīstību, kas šķiet pagaidām ir
  apstājusies. Sākotnēji darbu solīja uzņemties Madonas pašvaldība, bet šobrīd projekts
  neattīstās un esam nolēmuši paši iesaistīties tā virzībā. Aktualitātes ir LOF karšu reģistra un
  LOF mājas lapas sakārtošana. Jāatzīst, ka darbs pie šiem projektiem lēnām, bet neatlaidīgi
  virzās pareizi, ceru, ka drīz katrs interesents varēs tiešsaistē lietot visu Latvijas orientēšanās
  karšu reģistru. Biju pārsteigts par orientēšanās karšu daudzumu Latvijas teritorijā – tiešām
  esam šī sporta veida lielvalsts.

  lasīt vairāk ...
 • Jukolas nedēļa

  16.06.2015 | Nav komentāru

  Labdien,

   

            Jau vairākas nedēļas man ir diezgan spraigs posms manā pamata darba vietā, daudz laika pavadu komandējumos, tādēļ mazāk ir tādu jaunumu, ko būtu  paveicis LOF labā. Nedēļas būtiskākais notikums bija Jukolas un Venlas stafetes. Šogad piedalījās sevišķi daudz latviešu, jo pēc komandu skaita Latvija bija 4 pārstāvētākā nācija, piekāpjoties tikai Skandināvu valstīm. Bez tam daudzi latvieši pārstāvēja savus ārzemju klubus. Venlas stafetēs augstāko vietu starp Latvijas komandām uzrādīja Kāpas komanda (149.vieta), bet vīru konkurencē 139. pozīcījā ierindojās Ozona komanda. Sevišķi labi šogad bija gājis TuMe pirmajai komandai, kuras sastāvā bija arī Mārtiņš Sirmais un Edgars Bertuks. Komandas rezultāts bija 6. Vieta (22. vieta iepriekšējā gadā). Mārtiņš uzrādījis 3. labāko laiku savā etapā, savukārt, Edgaram 7. vieta etapā, par kuru viņš savā Facebook kontā ierakstījis, ka, protams, varējis labāk, bet ir ļoti apmierināts ar to, ka nekļūdījās distances sarežģītākajā daļā un ir ļoti priecīgs ar komandas kopējo rezultātu, kas ir līdz šim augstākais sasniegums Jukolā.

  lasīt vairāk ...

0.027798891067505