Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Anda, Andīna
20.novembris /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Ietekmes sleja

  28.03.2017 | 5 komentāri

  Labvakar,

  Vēlos pateikties visiem iepriekšējās slejas komentētājiem par labajiem un atzinīgajiem vārdiem. Jūsu atzinība dod man spēku turpināt gan darboties LOF vadītāja statusā, gan dažreiz uzrakstīt kādu sleju. Patiesi, nebiju jau domājis pilnīgi pārtraukt šo tradīciju, sajutu tikai, ka dažkārt katru nedēļu uzrakstīt jēgpilnu tekstu nav viegli, īpaši tagad, kad LOFā ar lielu atbildību strādā Aija Pakalna un svarīgāko un interesantāko informāciju ātri uzraksta un publicē. Tomēr pagājušās nedēļas notikumi mani iespaidoja tik dziļi, ka nolēmu tos aprakstīt.

  lasīt vairāk ...
 • Pēdējā iknedēļas sleja

  21.03.2017 | 10 komentāri

  Labvakar!

              Aizvadītās nedēļas svarīgākais notikums, protams, bija LOF kongress. To kā ierasts sākām ar komisiju atskaitēm, kuros bija daudz interesantas informācijas, likās, ka kongresa delegāti uzklausīja ziņojumus ar lielu uzmanību, tādēļ īsumā pārstāstīšu notikušo arī slejas lasītājiem.

  lasīt vairāk ...
 • Pēdējā sleja šajā valdes sastāvā

  14.03.2017 | 3 komentāri

  Labdien!

   

  Aizvadītajā piektdienā noslēdzām tagadējās LOF valdes darbu ar marta LOF valdes sēdi. Vēlos pateikties visiem valdes locekļiem, kas aktīvi piedalījās valdes sēdēs, diskutēja, izteica savus viedokļus un uzņēmās dažādus pienākumus. Šis bija jau otrais LOF valdes sastāvs, kurā es strādāju, un ar gandarījumu varu teikt, ka četru gadu laikā, kamēr es piedalos LOF valdes darbā, kvalitāte ir būtiski uzlabojusies. Sen jau aizmirsušās tās situācijas, kad valdes sēdes nevarēja notikt kvoruma trūkuma dēļ. Lai gan diskusijas LOF valdē vienmēr ir bijušas izvērstas un principiālas, arvien vairāk mēs diskutējam strukturēti, balstam savu viedokli ar labu argumentāciju. Attiecīgi arī ir saīsinājies valdes sēžu laiks. Ja agrāk tās nereti risinājās pat piecas stundas, tagad nereti visi darba kārtības jautājumi ir izrunāti pa pusotru stundu un mēs viens uz otru skatāmies – ko gan vēl tādu jauku varētu parunāt.

  lasīt vairāk ...
 • Otrā budžeta plānošanas sleja

  07.03.2017 | Nav komentāru

  Sveiki!

   

              Kā jau solīju, šonedēļ turpināšu viest skaidrību par nākamā gada budžetu. Pārskatīju savus pierakstus, kas sakrājušies pa tiem gadiem, ko nodarbojos ar LOF budžeta plānošanu un atradu 2014. gada prezentāciju, kurā biju raksturojis galvenos principus, kā vajadzētu attīstīties LOF naudas saimniecībai. Kā tad mums ir veicies ar 2014. gada solījumu pildīšanu? 2013. gada LOF budžets bija 64 750 EUR, toreiz apņēmāmies to katru gadu palielināt par vienu trešo daļu. 2017. gada budžetam, saskaņā ar šādu algoritmu, vajadzētu būt 210 000 EUR, šo skaitli esam būtiski pārsnieguši. Kā jau rakstīju iepriekšējā slejā, mūsu plāni ir 2017. gadā ieņemt nepilnus sešsimt tūkstošus eiro, tas nozīmē, ka savu darbības apjomu šajā laikā esam nevis trīskāršojuši, bet gan deviņkāršojuši! Plānojot 2014. gada budžetu bijām apņēmušies strādāt bez deficīta, pie šāda principa mums gandrīz visus šos gadus izdevies pieturēties un arī nākamo gadu plānojam noslēgt ar peļņu. Ja atceraties, tajā laikā mūsu ieņēmumu avoti galvenokārt bija valsts finansējums un ziedotāju naudas, mēs bijām nolēmuši tos diversificēt tā, lai arī paši pelnītu savu naudu un neviens ieņēmuma centrs nebūtu ar lielāku ietekmi kā 40 % no mūsu budžeta.

  lasīt vairāk ...
 • Budžeta plānošanas pirmā sleja

  28.02.2017 | Nav komentāru

  Labdien!

   

  Lai arī aiz loga laikapstākļi mainās ik minūti, putenim nomainot saulainu un skaidru laiku, tomēr ir lietas, kas nemainās, un tā ir rosība LOF un orientieristu aprindās. Diemžēl mainīgo laikapstākļu dēļ pēdējā brīdī tika atcelts Latvijas čempionāts orientēšanās uz slēpēm, taču tas neliedz kārtīgi izkustēties iknedēļas Magnētos vai citā veidā. Tā piemēram, Matīss sagatavojis jaunus telpu orientēšanās posmus, kas līdz ar marta iestāšanos norisināsies ne tikai Rīgā, bet arī citās pilsētās – Talsos, Valmierā un Rēzeknē. Iesaku visiem, kam pa logu redzamie laikapstākļi neiet pie sirds, tomēr kaut nedaudz sagatavoties jaunajai orientēšanās sezonai – pamodināt orientēšanās smadzeņu šūnas un skriešanas muskuļu šķiedras. Pirmās lielās orientēšanās sacensības, kā ierasts, būs Kurzemes Pavasaris, kas norisināsies jau pēc nedaudz vairāk kā mēneša – aprīļa sākumā. Visiem jau zināms, ka tad, kad sezona iesākas, pārtraukumu var gaidīt tikai jūlijā, jo līdz tam katrās brīvdienās ir dažādas sacensību iespējas.

  lasīt vairāk ...

0.026113986968994