Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Latvijas Skolu kausa sleja

  20.04.2017 | 2 komentāri

  Rakstu patīkamā noskaņojumā pēc Latvijas Skolu kausa noslēguma pasākuma Jelgavā. Piedalījos kā skatītājs fināla sacensībās un palīdzēju apbalvošanā. Jāsaka, ka man izveidojās ļoti labs iespaids par pasākumu. Sacensības bija noorganizētas Jelgavas centā – Pasta salā un tās apkārtnē.

   

  lasīt vairāk ...
 • Kurzemes pavasara secinājumu sleja

  12.04.2017 | 20 komentāri

  Pagājušās nedēļas centrālais notikums Latvijas orientēšanās dzīvē neapšaubāmi bija Kurzemes pavasara sacensības. Gan tādēļ, ka tās bija sezonas pirmās sacensības un visi atlēti steidza atrādīt ziemas treniņos gūto sportisko formu, gan tādēļ, ka šīs sacensības tradicionāli ir lieliski organizētas, plaši apmeklētas, bet, kas pats svarīgākais, vienmēr notiek interesantos apvidos un ar interesantu distanču plānojumu. Jau sen biju iecerējis piedalīties ar visu ģimeni, pieteicies visām sacensībām, pasūtījis viesu namu un sācis trenēties, lai kaut cik cienījami atrādītos saviem vienaudžiem. Diemžēl iepriekšējā nedēļā biju spiests noskatīties, ka Brigitu pieveic ļoti nejauks vīruss un piektdienas rītā sapratu, ka arī es esmu ar to sasirdzis. Tā nu nācās sekot līdzi Jāņa skrējienam tiešsaistē un tur nu patiešām bija ko redzēt!

   

  lasīt vairāk ...
 • Entuziasma sleja

  04.04.2017 | 3 komentāri

  Biju pārdomājis, ka nekas tik nozīmīgs jau mūsu sporta veida saimniecībā pagājušajā nedēļā nebija noticis, un varēšu izlaist slejas rakstīšanu. Tomēr, šodien, aprunājoties ar LOF un O! Latvija darbinieku kodolu par padarīto un šajā nedēļā  darāmo, pēkšņi sapratu, ka man ir vēlme uzrakstīt dažas rindas.

   

  lasīt vairāk ...

0.030725955963135