Vidzemes rogainings : Dalībnieku saraksts - Pēdējie

Reģistrācija aizvērta

Grupa
Klubs
Dalībnieki
XO6

M&R

Pieteikuma laiks:
06.08.2020 16:10

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Mārtiņš Plaudis1993
2.Ruta Jansone1994
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO6

PB

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 23:35

Klubi:ZVOC-VBSS|Ind.|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Sandis PētersonsZVOC-VBSS863177723891981V35
2.Ieva BiedrīteInd.8105555105181982
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO4

Stirnu ausu kausu laiviņas

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 23:01

Klubi:Ind.|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Artūrs VerzaInd.8005008102611986velo
2.Zane Vitenberga-Verza80308891989
3. Jāievada!
4. Jāievada!
WV6

Suns Funs bez vēja

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 21:20

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Dace Zbitkovska12015021974
2.Ieva Brante1974
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO6

Emers Džensieksitonlijs

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 18:46

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Laura Vīķe 82008898281989
2.Gatis Dzerve86552021221976
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XV6

Amber Race

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 18:17

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Baiba Močāne81899991979
2.Jānis Kukks80888801979
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO2

B3

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 16:37

Klubi:Azimuts OK-Sm BJSS|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Mārtiņš GodiņšAzimuts OK-Sm BJSS800600027691974V45
2.Ieva GodiņaAzimuts OK-Sm BJSS820888829821976S40
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XV6

Meklējot Mežam galu

Pieteikuma laiks:
05.08.2020 08:58

Klubi:-|Alnis OK-JNSC

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Ģirts Strujevičs866225513651972V45
2.Zane BlumbergaAlnis OK-JNSC807306925691969S50
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO4

Uzpūteņi

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 23:05

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Māris Hmeļņickis1886
2.Baiba Hmeļņicka1988
3. Jāievada!
4. Jāievada!
MV6

Vai vēl tālu

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 22:43

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Mārtiņš Zariņš1976
2.Ēriks Siņicins1975
3. Jāievada!
4. Jāievada!
MO6

Pūpēži

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 22:39

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Leons Mednis1978
2.Raimonds Bricis1981
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XV4

Klaino

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 22:22

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Jüri Rokko86450121953
2.Ülle Raudsepp81000441960
3.Tiina Rillo86641991959
4. Jāievada!
MSV6

Privātbūve

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 21:47

Klubi:Azimuts OK-Sm BJSS|Meridiāns-CPSS-Pārgauja|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Vairis KrauklisAzimuts OK-Sm BJSS720142036011953V65
2.Jānis BiezaisAzimuts OK-Sm BJSS82800887171950V70
3.Uldis AlksnisMeridiāns-CPSS-Pārgauja89693411791952V65
4. Jāievada!
WO6

Āvu, āvu baltas kājas

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 21:11

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Laura Vārtukapteine862997346061981
2.Maija Kristiņa91021871981
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO4

Jenoti

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 20:50

Klubi:Azimuts OK-Sm BJSS|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Daniela BrikmaneAzimuts OK-Sm BJSS39802001S20
2.Ilmārs Brikmanis20062511965
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XV6

SEPTĪTIE

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 20:18

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Anete Smilga1969
2.Modris Šariņš1979
3. Jāievada!
4. Jāievada!
MO4

Malēnieši

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 19:39

Klubi:Alūksne-Ape OK|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Jānis UmursAlūksne-Ape OK720802035521984V35
2.Ģirts Udrass1981
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO4

Rs3

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 13:55

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Sigita Rišķe80054411985
2.Roberts Rišķis70055551985
3.Rihards Rūdolfs Rišķis72015472006
4. Jāievada!
MO6

Kad dzīvot sagribas

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 10:41

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Kārlis Lauders82613871988
2.Toms Bergmanis82222081988
3. Jāievada!
4. Jāievada!
WV6

Piedzīvojumu meklējot

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 10:05

Klubi:VSK Burkānciems & Co|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Vita ŽukovskaVSK Burkānciems & Co866897727951970S50
2.Jana AdataVSK Burkānciems & Co8670519103351972S45
3. Jāievada!
4. Jāievada!
WO4

Rs2

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 09:36

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Daiga Šlesere809099938201971
2.Elīza Šlesere83300032010
3. Jāievada!
4. Jāievada!
MV4

Rs1

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 09:34

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Juris Šlesers808666638191971
2.Zigmārs Pujats10073711975
3. Jāievada!
4. Jāievada!
MV6

Rs

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 09:31

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Aigars Putnis815551135971977
2.Juris Mitčenko20494721971
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO6

Naze un Ūsiņš

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 00:33

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Jurģis Stukuls1990
2.Zane Timma1988
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO6

Potsataja

Pieteikuma laiks:
04.08.2020 00:24

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Pille Vinne86380791980
2.Tõnis Piirisild81512731973
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XUV

Otepää SK(sast.)

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 22:56

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Liivi Parik10000061951
2.Anti Parik13030111953
3. Jāievada!
4. Jāievada!
WSV6

M&M

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 21:35

Klubi:Mona OK|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Velga BušaMona OK81777703101957S60
2.Iveta Zāģere83451179061965
3. Jāievada!
4. Jāievada!
MO6

Vēja ceptie

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 20:41

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Jānis Bormanis86655561987
2.Edgars Lārmanis1987
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XV6

Autostarts

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 19:54

Klubi:-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Marita Lapa80005551970
2.Aivars Lapa80009001969
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XO6

SuperKleperīgs meža skuvums

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 17:58

Klubi:Ziemeļkurzeme OK|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Aiva KlepereZiemeļkurzeme OK800599934241985S21A
2.Uldis KlepersZiemeļkurzeme OK862869435761980V40
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XUV

MOLE ULTRA

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 09:54

Klubi:KURMIS OK|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Viesturs ZiediņšKURMIS OK80118809021955V65
2.Gunta LebedokaKURMIS OK80403544291954S65
3. Jāievada!
4. Jāievada!
WV6

Kā lai šonakt...

Pieteikuma laiks:
03.08.2020 09:13

Klubi:Azimuts OK-Sm BJSS|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Dace IkšeleAzimuts OK-Sm BJSS866225938731967S50
2.Līga Ābelniece21046551964
3. Jāievada!
4. Jāievada!
XSV6

Āpši

Pieteikuma laiks:
02.08.2020 21:47

Klubi:Madonas BJSS/OK Arona|-

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupa
1.Juris DrunkaMadonas BJSS/OK Arona809013114991952V65
2.Marija Drunka1960
3. Jāievada!
4. Jāievada!