Cēsu stafetes : Dalībnieku saraksts - Pēdējie

Reģistrācija aizvērta

Grupa
Komanda
Dalībnieki
Pieteikuma laiks
M21

Meridiāns-CPSS-Pārgauja

1.Dairis Magone
2.Kristaps Bruners
3.Edijs Dzalbs
17.09.2019 23:34
M12

Ķeguma novads

1.Rodrigo Seržants
2.Arturs Jānis Krastiņš
3.Markuss Kaļva
17.09.2019 23:34
W170

Saldus OK

1.Iveta Priedīte
2.Silvija Penkule
3.Mudīte Šteina
17.09.2019 23:28
M14

Ogre OK/SC-2

1.Emīls Gustavs Gulbis
2.Jānis Žugris
3.Toms Kaļva
17.09.2019 23:28
M14

Ogre OK/SC-1

1.Lūkass Siliņš
2.Renārs Grasis
3.Emīls Fišers
17.09.2019 23:27
M12

Ogre OK/SC

1.Olivers Plociņš
2.Valters Jonikāns
3.Bruno Šterns
17.09.2019 23:25
W12

Ogre OK/SC

1.Elma Bremze
2.Elīza Odriņa
3.Patrīcija Valaine
17.09.2019 23:24
M120

Madonas BJSS/OK Arona

1.Juris Dzenītis
2.Gunārs Ikaunieks
3.Aivis Lejiņš
17.09.2019 22:57
M16

Madonas BJSS/OK Arona

1.Uģis Beķeris
2.Klāvs Pļaviņš
3.Mārcis Graudums
17.09.2019 22:53
M16

Meridiāns-CPSS-Pārgauja-2

1.Tomass Turlajs
2.Rinalds Ruža
3.Renārs Šķesteris
17.09.2019 22:53
W14

Meridiāns-CPSS-Pārgauja

1.Rūta Dāboliņa
2.Lote Lamberte
3.Sabīne Strazdiņa
17.09.2019 22:51
M14

Madonas BJSS/OK Arona

1.Mārtiņš Dzenītis
2.Ritvars Ļepeškins
3.Dāvis Vintišs
17.09.2019 22:51
W145

Meridiāns-CPSS-Pārgauja

1.Inese Boze201712
2.Agrita Pilābere194907
3.Ingrīda Jansona127534
17.09.2019 22:26
M195

OZONS(sast.)

1.Juris Zvirgzds70422
2.Rodrigo Slaviņš
3.Arno Līcis
17.09.2019 22:26
M18

Meridiāns-CPSS-Pārgauja

1.Matīss Timermanis
2.Mārcis Jansons
3.Kārlis Neimanis
17.09.2019 22:15
W21

Auseklis IK

1.Elīza Ozola
2.Taiga Lazdāne
3.Kristīne Berķe
17.09.2019 22:02
W18

Meridiāns-CPSS-Pārgauja

1.Leonarda Baltiņa204668
2.Dina Palsa
3.Kristīne Brunere
17.09.2019 22:00
M14

Kāpa OK/Ādažu BJSS-1

1.Emīls Lecinskis
2.Roberts Arnicāns
3.Roberts Ķirkums
17.09.2019 21:34
M120

Purva Bridējs OK

1.Ilmārs Dāvidsons71131
2.Guntars Šmitiņš70122
3.Toms Veits74347
17.09.2019 21:21
M170

Mona OK-2

1.Ģirts Mamis483564
2.Valdis Kokorišs
3.Uldis Pekuss132243
17.09.2019 21:14
M195

Taka TOK

1.Māris Otaņķis90663
2.Jānis Turks
3.Jānis Pommers104202
17.09.2019 21:00
M145

Taka TOK

1.Artūrs Ķeris130656
2.Pēteris Īvāns
3.Jānis Virbulis130655
17.09.2019 20:59
W145

Taka TOK

1.Odeta Turka130654
2.Skaidrīte Otaņķe
3.Līga Virbule130653
17.09.2019 20:59
W14

Kāpa OK/Carnikavas novads-1

1.Marta Marija Birzkope90704
2.Liene Līce-Līcīte90713
3.Karolīna Māliņa70824
17.09.2019 20:47
W12

Kāpa OK/Ādažu BJSS-1

1.Paula Ķirkuma
2.Krista Grantskalna
3.Grieta Grantskalna
17.09.2019 20:46
M12

Kāpa OK/Ādažu BJSS-2

1.Pēteris Arnicāns
2.Daņila Galejevs
3.Ričards Lācis
17.09.2019 20:45
M12

Kāpa OK/Carnikavas novads-1

1.Roberts Graudiņš
2.Lars Anders Luiks
3.Rūdolfs Graudiņš
17.09.2019 20:41
M21

Kāpa OK-2

1.Gatis Barons
2.Edgars Bričonoks72566
3.Kārlis Vilciņš69826
17.09.2019 20:40
M21

Kāpa OK-3

1.Matīss Arnicāns
2.Jānis Užulis
3.Aleksejs Jefimovs
17.09.2019 20:39
W120

Auseklis IK

1.Dace Goško
2.Ruta Poikāne210235
3.Ildze Straume210524
17.09.2019 20:36
W120

Kāpa OK-1

1.Zaiga Ozoliņa****
2.Līga Blanka****
3.Māra Vilciņa****
17.09.2019 20:35
M120

Bez stresa

1.Jānis Riža204693
2.Raivis Grīviņš
3.Kristaps Dzvinko
17.09.2019 20:34
M12

Auseklis IK

1.Lenarts Straume
2.Jēkabs Poikāns210236
3.Oto Cers
17.09.2019 20:32