Vidzemes rogainings : Dalībnieku saraksts - Pēdējie

Reģistrācija aizvērta

Grupa
Komanda
Dalībnieki
Pieteikuma laiks
XO6

Uz priekšu!

1.Ģirts Udrass
2.Kristīne Kadaša8111177
3.
4.
18.07.2019 23:46
MO4

Pobild- Azimuts OK

1.Māris Stabiņš8642105
2.Ģirts Pakalns8666088
3.
4.
18.07.2019 23:30
XV4

Saule pāri visam

1.Videga Gaigala8110222
2.Kaspars Liepiņš
3.
4.
18.07.2019 23:27
XO4

French Toast Mafia

1.Edgars Kokorevičs1603073
2.Inese Kokoreviča1603072
3.
4.
18.07.2019 23:24
MO4

Ašie -Azimuts OK

1.Renārs Kļaviņš8644925
2.Normunds Prazņicāns8004546
3.
4.
18.07.2019 23:13
XO6

Kuš, es mācos!

1.Jānis Kalniņš8651968
2.Annija Kalniņa7422222
3.
4.
18.07.2019 22:41
XO4

Līgotāji

1.Jānis Saliņš8655434
2.Līga Saliņa
3.
4.
18.07.2019 22:34
MUV

Azimuts OK-Sm BJSS

1.Jānis Biezais8280088
2.
3.
4.
18.07.2019 22:18
XV6

Marmotes

1.Inese Rudzīte
2.Vitolds Bērziņš7088888
3.Guntars Vība1407515
4.
18.07.2019 22:17
XO4

DAEVU

1.Dainis Bormanis9101033
2.Eva Baltajeva
3.
4.
18.07.2019 21:53
X02

Mums neseko

1.Anrijs Jargans8444044
2.Ance Strakša8444404
3.
4.
18.07.2019 21:25
X02

No meža nācis

1.Jānis Bormanis8665556
2.Inga Bormane2128393
3.
4.
18.07.2019 20:46
XV6

Ziemeļkurzeme OK-2

1.Harijs Meiers8663278
2.Ieva Meiere8663279
3.
4.
18.07.2019 19:50
MO6

Krūšu inspekcija

1.Guntis Šmaukstelis8081111
2.Aigars Čeksters7001001
3.
4.
18.07.2019 19:20
MO2

Tikai uz ziemeļiem(sast.)

1.Raivis Kalniņš8645136
2.Rubens Pāvils Šulcs8680020
3.
4.
18.07.2019 19:08
WO2

DAE

1.Antra Ķikute8661180
2.Elita Šulca2072663
3.
4.
18.07.2019 18:43
WV6

Kā lai šonakt...

1.Dace Ikšele8662259
2.Līga Ābelniece2104655
3.
4.
18.07.2019 18:11
WO6

Abinieki

1.Madara Apsalone1420755
2.Ieva Grauduma
3.
4.
18.07.2019 18:01
XJ2

T&A(sast.)

1.Austris Kalniņš8645131
2.Tīna Deina Kukurīte7206344
3.
4.
17.07.2019 22:13
XO4

Ašie

1.Daniela Brikmane1452969
2.Ilmārs Brikmanis2006251
3.
4.
17.07.2019 20:44
XO4

Knapie

1.Mārtiņš Dravants7208337
2.Niklāvs Dravants8657267
3.Emīlija Dravante2099703
4.Ineta Bārdiņa2121777
17.07.2019 18:03
MV6

ATIP

1.Armands Teteris9888000
2.Ivars Purviņš
3.
4.
17.07.2019 14:47
MV6

alusala

1.Austris Lepiksons
2.Arvis Zvanītājs
3.
4.
17.07.2019 13:19
XO6

Siguldas Takas

1.Māris Zinbergs8663363
2.Laila Zinberga8118999
3.
4.
17.07.2019 11:12
XO6

Āpši

1.Juris Drunka8090131
2.Marija Drunka8642352
3.Laura Drunka
4.
17.07.2019 10:51
XV6

Mona-X

1.Pēteris Zariņš8662232
2.Baiba Ozola8650043
3.
4.
17.07.2019 09:24
MO6

AMBER RACE

1.Māris Sumčenko8631566
2.Jānis Kuks8088880
3.
4.
16.07.2019 22:40
WV4

SI

1.Inese Žīgure8014244
2.Sanita Sproģe8645139
3.
4.
16.07.2019 20:33
MV4

SK Smiltene

1.Uldis Velps8380072
2.Jānis Velps
3.
4.
16.07.2019 18:43
XO4

Vājas kājas

1.Baiba Eglīte
2.Kristaps Saulītis
3.
4.
16.07.2019 11:39
WO6

Trusītis TI

1.Tatjana Ļebedeva
2.Ilze Buša
3.
4.
15.07.2019 23:24
XO6

Svītriņa mežā

1.Jānis Kokins
2.Rūta Ozoliņa
3.
4.
15.07.2019 15:58
XV4

Spēks un Daile

1.Viesturs Tamužs8009001
2.Brigita Tamuža1010064
3.
4.
15.07.2019 15:48