Latvijas čempionāts sprinta stafetēs : Dalībnieku saraksts - Pēdējie

Reģistrācija aizvērta
Vārdiskie labojumi līdz 01.06.2019 16:00:00

Grupa
Komanda
Dalībnieki
Pieteikuma laiks
Maksa
Samaksāts
MW-12

2 Stiga OK/BJC Jaunība-3

1.
2.
3.
29.05.2019 21:0624.00 €
MW-130

Siguldas Takas

1.Valdis Janovs8657200
2.Jānis Eņģelītis8657284
3.Karīna Janova8651930
28.05.2019 14:5536.00 €
MW-21

ZVOC-VBSS

1.Andris Robalds8655490
2.Līga Valdmane8655497
3.Aija Denija Trēziņa8655495
27.05.2019 22:0836.00 €
MW-16

ZVOC-VBSS

1.Dāvids Voitehovskis200990
2.Laura Luīze Birzgale200907
3.Inese Neimane200849
27.05.2019 22:0824.00 €
MW-14

ZVOC-VBSS-2

1.Reds Šmits2045139
2.Jēkabs Kaķis200870
3.Nikija Biruma2063964
27.05.2019 22:0624.00 €
MW-14

ZVOC-VBSS-1

1.Pēteris Gailis8008507
2.Elīza Atslēga2063978
3.Madara Ilze Grebūna200919
27.05.2019 22:0424.00 €
MW-130

Kāpa OK-1

1.Gatis Dzērve8655202
2.Uģis Kūliņš1410743
3.Agnese Dzērve8628445
27.05.2019 20:3736.00 €
MW-21

Ogre OK/SC-1

1.Valters Reneslācis8628431
2.Andris Svilāns8655433
3.Žozefīna Zavjalova8667943
27.05.2019 19:5836.00 €
MW-14

Ogre OK/SC-2

1.Patriks Gustavs Rinkevičs8077000
2.Jānis Žugris8666100
3.Līva Elīza Andersone8656804
27.05.2019 19:5124.00 €
MW-14

Ogre OK/SC-1

1.Audris Odo Vītoliņš8661469
2.Emīls Šulcs8661470
3.Elīze Bremze8667941
27.05.2019 19:4724.00 €
MW-12

Ogre OK/SC-4

1.Artūrs Lucenko8661466
2.Roberts Ulmis8661467
3.Sintija Preisa8661468
27.05.2019 19:4524.00 €
MW-12

Ogre OK/SC-3

1.Valters Jonikāns8661463
2.Ernests Heidingers8661464
3.Elīza Eisaka8661465
27.05.2019 19:4224.00 €
MW-12

Ogre OK/SC-2

1.Olivers Plociņš8665414
2.Bruno Šterns8661461
3.Elma Bremze8661462
27.05.2019 19:4124.00 €
MW-12

Ogre OK/SC-1

1.Lūkass Siliņš8665899
2.Renārs Grasis8665900
3.Patrīcija Valaine8663211
27.05.2019 19:3824.00 €
MW-130

Stiga OK

1.Sergejs Sokolovs8666080
2.Aleksandrs Rogožins8661799
3.Vija Larionova8380006
27.05.2019 18:2236.00 €
MW-21

Stiga OK

1.Vitālijs Glods8661800
2.Eduard Novičenko8651322
3.Jūlija Matvijenko8657166
27.05.2019 18:2036.00 €
MW-21

Stiga OK/BJC Jaunība

1.Mihails Konovalovs8661174
2.Anastasija Isajeva8661173
3.Tamāra Jefremova1398510
27.05.2019 18:1836.00 €
MW-16

Stiga OK/BJC Jaunība-2

1.Maksims Fiļipovs8661172
2.Maksims Stepanovs8665894
3.Jekaterina Romanova8661171
27.05.2019 18:0624.00 €
MW-16

Stiga OK/BJC Jaunība-1

1.Rihards Prikulis-Pastars8632599
2.Antons Sivačevs8665892
3.Anastasija Petrova8338104
27.05.2019 18:0424.00 €
MW-14

Stiga OK/BJC Jaunība-3

1.Maksims Rogožins8626109
2.Aleksandrs Jesčenko8338101
3.Veronika Ivanova1398503
27.05.2019 18:0224.00 €
MW-14

Stiga OK/BJC Jaunība-2

1.Ņikita Birjukovs8665893
2.Savelijs Petrovs1398505
3.Danna Andrejeva1398508
27.05.2019 17:5824.00 €
MW-14

Stiga OK/BJC Jaunība-1

1.Aleksejs Baļinskis8632611
2.Bogdans Bogdanovs8657270
3.Anastasija Andrejeva8657168
27.05.2019 17:5524.00 €
MW-12

Stiga OK/BJC Jaunība-2

1.Konstatīns Semjonovs8665891
2.Tomass Bērtulāns8644922
3.Alisa Larionova8338100
27.05.2019 17:5324.00 €
MW-12

Stiga OK/BJC Jaunība-1

1.Artjoms Ivanovs8665895
2.Arina Grigorjeva8338102
3.Polina Nevedomska8338103
27.05.2019 17:5224.00 €
MW-21

VSK Burkānciems & Co – VBSS-1

1.Matīss Leitlands8665508
2.Pauls Alberings8665507
3.Vilma Alberinga8663399
27.05.2019 17:2036.00 €
MW-160

Taka TOK-2

1.Māris Otaņķis2015692
2.Odeta Turka8401628
3.Skaidrīte Otaņķe1428916
27.05.2019 11:4236.00 €
MW-12

Siguldas sporta skola-2

1.Sebastians Janovs7209411
2.Annija Ošāne8653170
3.Milda Ozoliņa8653173
27.05.2019 10:0724.00 €
MW-12

Siguldas sporta skola

1.Adele Balanasa8653174
2.Matiss Martinsons8653172
3.Anete Salava8100010
27.05.2019 09:5924.00 €
MW-16

Siguldas sporta skola

1.Anete Actiņa8653165
2.Mārtiņš Mežsargs8334520
3.Paulis Janovs8655300
27.05.2019 09:5324.00 €
MW-160

Madonas BJSS/OK Arona

1.Andris Rudzītis8642353
2.Juris Dzenītis8628429
3.Baiba Kaļva8642328
27.05.2019 08:3736.00 €
MW-16

Kāpa OK-1

1.Jurģis Egons Strazdiņš8667842
2.Endija Ozolniece8334547
3.Una Undīne Dzērve8657244
26.05.2019 21:5224.00 €
MW-16

IK Auseklis-1

1.Gustavs Staņa8006008
2.Matīss Saulīte8199199
3.Laura Berķe8632060
23.05.2019 22:0224.00 €
MW-14

IK Auseklis-1

1.Emīls Saulīte8000181
2.Edvards Zvirgzdiņš8388880
3.Sanda Lapiņa8666055
23.05.2019 22:0224.00 €