Komandu saraksts-pēdējie

Grupa
Klubs
Dalībnieki
Maksa
STAFETE

Sprīdītis TSK

Pieteikuma laiks:29.08.2018 10:03

Klubi:-|Sprīdītis TSK|Alnis OK-JNSC

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Edgars Dude1985M21Jebkura grupader
2-1.Jānis SegliņšSprīdītis TSK74042818551974M40Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
2-2.Guntis DudeSprīdītis TSK20117436421960M55Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
3.Jēkabs SegliņšAlnis OK-JNSC818100138272004M14Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
4-1.Agris KrumbergsSprīdītis TSK203645021891966M50Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
4-2.Ivars PrikulisSprīdītis TSK201174721921963M55Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
5.Ilga ElksnīteSprīdītis TSK17721036411953W60Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Baiba UpmaleSprīdītis TSK203645529481970W45Jebkura sieviešu grupader
6-2.Inga OzoliņaSprīdītis TSK20829666401968W50Jebkura sieviešu grupader
7.Rolands DakterisSprīdītis TSK802200029501975M40Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
nav
STAFETE

DR-KRASTS

Pieteikuma laiks:28.08.2018 22:25

Klubi:Taka TOK|-|DR-KRASTS

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Kristaps AnsonsTaka TOK140652522211994M21Jebkura grupader
2-1.Klāvs Bethers14065232004M14Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
2-2.Andis Maisiņš14065174091986M21Jebkura grupader
3.Jānis SmilgainisDR-KRASTS140651840131967M50Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
4-1.Rota BrūnaTaka TOK140652721451995W21Jebkura sieviešu grupader
4-2.Kristaps Briedis14065112002M16Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
5.Toms Romanovs14065082006M12Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
6-1.Ralfs BethersDR-KRASTS140653240142007M12Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-2.Māra PlaudeDR-KRASTS140653022311947W60Jebkura sieviešu grupader
7.Jānis BethersTaka TOK14065268471982M35Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
Dalības maksa:70.00 €
nav
STAFETE

ZVOC PRĀTĪGIE

Pieteikuma laiks:28.08.2018 21:30

Klubi:ZVOC-VBSS

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Valdis TiltsZVOC-VBSS16021962M55Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
2-1.Zane TiltaZVOC-VBSS130172519341989W21Jebkura sieviešu grupader
2-2.Eva RozentāleZVOC-VBSS20798413241993W21Jebkura grupader
3.Sanita AtslēgaZVOC-VBSS20639662321987W21Jebkura grupader
4-1.Dina AlksneZVOC-VBSS206395823231976W40Jebkura sieviešu grupader
4-2.Laura NīmanteZVOC-VBSS206398213151991W21Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
5.Nikija BirumaZVOC-VBSS206396440482006W12Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Ingūna ValdmaneZVOC-VBSS86554991761969W45Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
6-2.Džaneta SutaZVOC-VBSS206398638351964W50Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
7.Elvita AlksneZVOC-VBSS865549625181999W20Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
Dalības maksa:70.00 €
nav
STAFETE

ZVOC JAUNIE

Pieteikuma laiks:28.08.2018 21:30

Klubi:ZVOC-VBSS

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Rūdolfs Matīss VimbaZVOC-VBSS865549125242000M18Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
2-1.Sintija OzolaZVOC-VBSS865549230632000W18Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
2-2.Aija Denija TrēziņaZVOC-VBSS865549535342002W16Jebkura sieviešu grupader
3.Andris RobaldsZVOC-VBSS865549841231994M21Jebkura grupader
4-1.Anna Emīlija SutaZVOC-VBSS863615435352002W16Jebkura sieviešu grupader
4-2.Liene MālnieceZVOC-VBSS865549436452003W16Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
5.Elīza AtslēgaZVOC-VBSS206397840472006W12Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Pēteris GailisZVOC-VBSS206397441222005M14Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
6-2.Alvis MiglavsZVOC-VBSS866241441762003M16Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
7.Pēteris LiepaZVOC-VBSS865549717681994M21Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
nav
STAFETE

Sēlijas mežs OSK

Pieteikuma laiks:28.08.2018 20:13

Klubi:Sēlijas mežs OSK|-

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Ainārs BrālītisSēlijas mežs OSK86261423151990M21Jebkura grupader
2-1.Jurijs NarelsSēlijas mežs OSK863682731431968M50Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
2-2.Aivars DruvenieksSēlijas mežs OSK16019563531956M60Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
3.Aivars LucijanovsSēlijas mežs OSK139842736811999M20Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
4-1.Agate ŠicāneSēlijas mežs OSK866217536692003W16Jebkura sieviešu grupader
4-2.Laine Odzilēviča866179336682003W16Jebkura sieviešu grupader
5.Mikus NenišķisSēlijas mežs OSK200932642282006M12Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Laura Nikola PinneSēlijas mežs OSK160195240162002W16Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
6-2.Tabita Tīna LūkaSēlijas mežs OSK866207636672002W16Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
7.Agris StūrisSēlijas mežs OSK720773641131981M35Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
nav
STAFETE

Mona OK

Pieteikuma laiks:28.08.2018 20:11

Klubi:Mona OK

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Uldis PekussMona OK800177725501958M60Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
2-1.Baiba OzolaMona OK86284253081964W50Jebkura sieviešu grupader
2-2.Juris ZariņšMona OK5037224901961M55Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
3.Velga BušaMona OK81777703101957W60Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
4-1.Andrejs GaumigsMona OK802590711871963M55Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
4-2.Atis ZariņšMona OK71117002921964M50Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
5.Velga ZaļaiskalnaMona OK92000824561963W55Jebkura sieviešu grupader
6-1.Pēteris ZariņšMona OK2076792931961M55Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
6-2.Juris CebulisMona OK5037193031959M55Jebkura grupader
7.Jānis NāgelisMona OK86633708581960M55Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
nav
STAFETE

Burkānciems & Co VSK-2

Pieteikuma laiks:28.08.2018 17:18

Klubi:Burkānciems & Co VSK

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Valters ĻubinskisBurkānciems & Co VSK17671994M21Jebkura grupader
2-1.Raivis GrīviņšBurkānciems & Co VSK204512031081981M35Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
2-2.Ingus RektiņšBurkānciems & Co VSK77199938971967M50Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
3.Māris HeinolsBurkānciems & Co VSK865985327762001M18Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
4-1.Madara VaļģeBurkānciems & Co VSK721117330722001W18Jebkura sieviešu grupader
4-2.Elīna KrūzeBurkānciems & Co VSK142600126221978W40Jebkura sieviešu grupader
5.Ansis OzoliņšBurkānciems & Co VSK19434197291943M70Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Māris StrautnieksBurkānciems & Co VSK1731957M60Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
6-2.Aiga KokenbergaBurkānciems & Co VSK720338719851968W50Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
7.Gints TrēziņšBurkānciems & Co VSK204513014541975M40Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
Īre:1.00 €
Kopā:71.00 €
nav
STAFETE

Burkānciems & Co VSK-1

Pieteikuma laiks:28.08.2018 16:42

Klubi:Burkānciems & Co VSK

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Mārtiņš VabulisBurkānciems & Co VSK21531984M21Jebkura grupader
2-1.Jēkabs LočmelisBurkānciems & Co VSK865985436142003M16Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
2-2.Matīss LeitlandsBurkānciems & Co VSK865985530142000M18Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
3.Pauls AlberingsBurkānciems & Co VSK865985130552001M18Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
4-1.Inese BērziņaBurkānciems & Co VSK999664423241969W45Jebkura sieviešu grupader
4-2.Vilma AlberingaBurkānciems & Co VSK865985230121999W20Jebkura sieviešu grupader
5.Vilhelmīne BērzupeBurkānciems & Co VSK24261948W60Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Vita ŽukovskaBurkānciems & Co VSK200512427951970W45Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
6-2.Jana AdataBurkānciems & Co VSK2045131103351972W45Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
7.Jānis MelbārdisBurkānciems & Co VSK6271978M40Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
Īre:2.00 €
Kopā:72.00 €
nav
STAFETE

Eko O

Pieteikuma laiks:28.08.2018 16:25

Klubi:Eko O|-

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Mārtiņš ŠteinaltsEko OJāievada!30811989M21Jebkura grupader
2-1.Uldis BrūnsEko O980000133301954M60Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
2-2.Toms Jaunzems13947701997M21Jebkura grupader
3.Inese BajāreEko O811800032551976W40Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
4-1.Sanita LeimaneEko O808000432561981W35Jebkura sieviešu grupader
4-2.Svetlana KanovalovaEko O37901975W40Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
5.Tīna Spalva13947602006W12Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Egita RoznieceEko O811008832571975W40Jebkura sieviešu grupader
6-2.Evija ŠvecaEko O139476341821971W45Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
7.Jānis MeldrājsEko O906067438661974M40Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
Dalības maksa:70.00 €
Īre:1.00 €
Kopā:71.00 €
nav
STAFETE

Kāpa OK-5

Pieteikuma laiks:28.08.2018 12:18

Klubi:Kāpa OK|Auseklis IK

Grupu nosacījumi ir izpildīti

Etaps DalībnieksKlubsSIodbDz.gGrupaStatus
1.Ēriks NuķisKāpa OK41191982M35Līdz M20 vai no M35 vai jebkura sieviešu grupader
2-1.Santa BričonokaKāpa OK720014441201989W21Jebkura sieviešu grupader
2-2.Anna Galejeva-JefimovaKāpa OK43461982W35Līdz M18 vai no M45 vai jebkura sieviešu grupader
3.Ilze KrēmereAuseklis IK844909838701976W40Līdz W20, M16 vai no W40,M50der
4-1.Ieva SimsoneKāpa OK833345542641975W40Jebkura sieviešu grupader
4-2.Maija MāliņaKāpa OK920025438441988W21Jebkura grupader
5.Grieta GrantskalnaKāpa OK865023639382007W12Līdz W12, M12 vai no W60,M70der
6-1.Karolīna MāliņaKāpa OK207417639002006W12Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
6-2.Lauma SimsoneKāpa OK907770041022004W14Līdz W16, M14 vai no W45,M55der
7.Aleksejs JefimovsKāpa OK43471979M35Jebkura grupader
Dalības maksa:70.00 €
Īre:3.00 €
Kopā:73.00 €
nav