Ziņas - Taku-O jaunā sezona ir iesākusies ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

12.novembris /
Kaija, Kornēlija
IenāktIenāktIenākt

Taku OS ziņas

 • Taku-O jaunā sezona ir iesākusies

  04.04.2013

  Jānis Bergs

  Rīgā 1.aprīļa sniegotās Lieldienas nespēja nobaidīt arī Paralimpiskos orientieristus. šajās "Baltās distances" sacensībās Paralimpiskajā grupā uzvarēja Vjačeslavs Lukaševičs no Krāslavas. Atklātajā grupā uzvarēja Normunds Bērziņš no Madonas.

  Sētnieki gan laikam bija nobijušies no šī 1.aprīļa joka, jo Viestura dārzā lielākā daļa ietvju bija zem sniega segas. Tāpēc Pre-O ((precīzā orientēšanās)) sacensību dalībniekiem nāca klāt vēl viens papildus uzdevums - pārliecināties, vai pārvietojies pa ietvi, jo citādi tiesneši var diskvalificēt par Taku-O sacensību noteikumu pārkāpšanu. 

  Baltās distances bildes un rezultāti ir aplūkojami šeit.

  Uzvarētājs paralimpiskajā grupā - Vjačeslavs Lukaševics.

  šogad notiks vēl viens Taku-O sacensību seriāls „Kurzemes Taku-ABC 2013”, kurš  būs kā papildus pasākums orientēšanās skrējiena tautas sacensībām „Azimuts 2013” Ventspilī un „Zig-Zag 2013” Talsu novadā un arī kā papildus pasākums tradicionālas orientēšanās skrējiena trīsdienās „KĀPA 2013” . 

  Taku orientēšanās seriāls notiks 9 kārtas.

  Vairāk informācijas par „Kurzemes Taku-ABC ‘2013” atrodams šeit.

  Kam šī orientēšanās sporta disciplīna vēl ir sveša lieta, bet ir vēlēšanās ar to iepazīties, lai bez problēmām varētu pamēģināt nostartēt gan „Kurzemes Taku-ABC ‘2013”, gan citās sacensībās, kuras norisināsies Latvijā, ieteicams vispirms iepazīties ar Taku-O jeb Pre-O  pamatprincipiem, ieejot šajā linkā.

  Lasot šo materiālu, ieteicams vingrināties ar uzdevumiem, kuri ir doti  no 9. līdz 14. lpp un savas atbildes pierakstīt. Pēc tam savas atbildes salīdzināt ar pareizajām atbildēm, kuras ir ierakstītas 15. lpp. 

   Satiksimies gan Pre-O, gan Temp-O sacensībās!

   

   

   

   

   

   

Atlikušo zīmju skaits:

0,076170921325684