Ziņas - Zināmi Pasaules taku orientēšanās čempionāta PreO uzvarētāji ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Matīss Ratnieks | Nav komentāru

1. gada 9. augustā Daugavpilī, Jaunās forštates karjerā, norisinājās pasaules taku orientēšanās čempionāta precīzās orientēšanās sacensību otrā diena.

Apkopojot divu dienu rezultātus, par precīzās orientēšanās sacensību uzvarētāju paralimpiskajā grupā tika apbalvots Ola Jansson no Zviedrijas, 2.vietā – Michael Johansson arī no Zviedrijas, bet 3. vietā – Svein Jakobsen no Norvēģijas. Labākais rezultāts no Latvijas orientieristiem ir Guntim Jakubovskim – 20.vieta, Vjaceslavs Lukasevics ieņēma 28. vietu, bet Valdis Strods – 31. vietu. Apkopotos rezultātus paralimpiskajā grupā var atrast šeit: http://vps-60-213.cloudhosting.lv/07-08-preo-para/overall

Savukārt atklātajā grupā pēc 2 dienu sacensībām par zelta medaļas ieguvēju kļuva Jan Furucz no Slovākijas, sudraba medaļu ieguva Geir Myhr Oien no Norvēģijas, bet bronzas – Antti Rusanen no Somijas. Laura Elīza Lapiņa no Latvijas palika 24. vietā kopvērtējumā, Ilze Lapiņa ieņēma 40. vietu, bet Kristaps Mierlauks palika 53. vietā. Apkopotos rezultātus atklātajā grupā var atrast šeit: http://vps-60-213.cloudhosting.lv/07-08-preo-open/overall

2018. gada 10. augustā būs komandu sacensības Stropu estrādē, kas noslēgs šo čempionātu.