Ziņas - Aizvadīti pirmie starti taku-O Eiropas čempionātā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Zane, Zuzanna
19.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Taku OS ziņas

 • Aizvadīti pirmie starti taku-O Eiropas čempionātā

  30.04.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  No 27. aprīļa līdz 1. maijam Slovākijā norisinās Eiropas čempionātu taku orientēšanās sportā, kur piedalās arī virkne latviešu.

  Čempionāts sākās ar pre-O distanci, kurā medaļu ieguvējus noteica divu dienu summā. Atklātajā grupā labākais rezultāts Guntaram Mankum, kuram 12. vieta. 16. vietā Ilze Lapiņa, 26. vieta Jānim Rukšānam, 53. vieta Zitai Rukšānei, 68. vieta Jānim Gaidelim un 98. vieta Jurim Švarcam. Paralimpiskajā grupā 18. vietā Guntis Jakubovskis, 26. vietā Andrejs Šulcs, 34. vietā Vjačeslavs Lukaševičs un 39. vietā Valdis Strods. 

  Pre-O distancē sacensības norisinās divos sektoros. Distances sektorā rezultātu nosaka pēc iegūtajiem punktiem par pareizajām atbildēm, bet laika sektorā pēc atbilžu ātruma + 60 soda sekundes par katru nepareizo atbildi. Ja distances sektorā ir vienāds punktu skaits, tad rezultātu nosaka pēc sekunžu summas laika sektorā.

  Pirmdien, 30. aprīlī, aizvadītas stafetes sacensības, kuras sastāv no PreO, kā arī TempO distanču daļām. TempO distancē uzdevumus stacijās dalībnieks startē, sēžot uz krēsla un tiesnesis pieraksta atbildes. Rezultāts tiek noteikts pēc visu atbilžu laiku summas sekundēs + 30 soda sekundes par katru nepareizo atbildi. Atklātajā grupā labākai Latvijas komandai ar Ilzi Lapiņu, Guntaru Manku un Jāni Rukšānu 7. vieta, savukārt paralimpiskajā grupā Vjačeslavam Lukaševičam, Guntim Jakubovskim un Andrejam Šulcam augstā 6. vieta. 

  Plašāka informācija sacensību mājaslapā http://www.etoc2018.sk/ 

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.049290895462036