Ziņas - Notiks jauna veida triatlons ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Zane, Zuzanna
19.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Taku OS ziņas

 • Notiks jauna veida triatlons

  03.10.2017

  Jānis Bergs, daudzo amatu pildītājs Taku-O sacensībās | Nav komentāru

  Līdz šim tauta triatlonu pazīst kā vienu no daudzcīņas jeb trīscīņas sporta veidiem, kur noteicošais rādītājs ir fiziskais spēks, izturība un ātrums. Savukārt Taku-O sacensībās, kur augstu rezultātu sasniegšanai fiziskais spēks un ātrums nav noteicošais rādītājs, bet gan precizitāte, uzmanība un atjautība, arī ir iespējamas trīscīņas sacensības, kuras ir pieejamas gan lēnas un mierīgas pastaigas cienītājiem, gan arī tiem, kuri pārvietojas ar palīglīdzekļiem (ratiņkrēslā, ar kruķiem vai spieķi un tamlīdzīgi). Kāpēc gan tās nevarētu saukties par Taku-O triatlonu? 

  Pirms 10 gadiem, 2007. gada maijā, pateicoties Jūrmalas pilsētas domes atbalstam, Ķemeros notika pirmās Taku-O sacensības "Jūrmalas pilsētas domes Paralimpiskie kausi "TU VARI"". Ar katru gadu šo sacensību programma paplašinājās gan ar norises dienu skaitu, gan arī ar programmas daudzveidību un nu šīs sacensības notiek kā diennakts gaišajā, tā arī tumšajā laikā.

  6.oktobrī Vaivaros tūlīt pēc tumsas iestāšanās norisināsies nakts sacensības "Mēnesnīcas taka" Pre-O distancē. Protams, nevajag aizmirst paņemt līdzi lukturīti;

  7.oktobrī Kaugurciemā notiks sacensība Taku-O trialonā, kurā tiks summēti iegūtie punkti Pre-O distancē, Fotoorientēšanās un TempO distancē;

  8.oktobrī Kaugurciemā norisināsies sacensības Taku-O stafetē.

   

  Nebaidies, ja līdz šim neko līdzīgu neesi darījis, jo sacensību vietā pirms starta būs iespēja pavingrināties apmācību poligonā. 

  Ja vēl nezini, ko nozīmē šādi vārdi, kā Pre-O un TempO, tad par Taku-O distanču formātiem lasi ieejot šajā saitē.

  Sacensību nolikums, informācija un pieteikumu veidlapa ir šajā saitē.

   

  Atgādinu, kad pieteikumi jāiesūta līdz 5. oktobra plkst. 23.59.

  NENOKAVĒ!!!

  ATBRAUC, PAMĒĢINI un TEV IEPATIKSIES!!!

  Kausi un medaļas gaida tieši tevi.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.053027868270874